Anna Kurek i Bartosz Kurek

i

Autor: Instagram/ bartkurek88 Anna Kurek i Bartosz Kurek

Hobby Kurka

Nieznana pasja Bartosza Kurka ujrzała światło dzienne. Ostatnio zabrał tam żonę! To hobby jest coraz popularniejsze

2023-03-20 17:45

Już niedługo wybrani siatkarze oraz siatkarki po zakończeniu sezonu klubowego rozpoczną zmagania w ramach Ligi Narodów. Podopieczni Nikoli Grbicia w pierwszym meczu będą podejmować Francję, jednak zanim to nastąpi zawodnicy walczą rywalizacji klubowej, a kapitan "Biało-Czerwonych" - Bartosz Kurek pomiędzy spotkaniami, spędza czas przeważnie z żoną Anną.

Reprezentacja Polski siatkarzy w poprzednim sezonie kadrowym kolejny raz spisała się z bardzo dobrej strony. Podopieczni Nikoli Grbicia najpierw zdobyli 3. miejsce w Lidze Narodów, a następnie wywalczyli wicemistrzostwo świata. "Biało-Czerwoni" w finale nie byli w stanie przeciwstawić się fenomenalnie grającej włoskiej kadrze, mimo to była to trzecia impreza tej rangi, na której Polacy znaleźli się w czołówce. W 2014 i 2018 roku - złoty medal, a w 2022 roku - srebrny krążek. Teraz jest czas starć klubowych, gdzie drużyny ZAKSY Kędzięrzyn-Koźle oraz Jastrzębskiego Węgla walczą o zwycięstwo nie tylko na krajowym podwórku, ale także w Lidze Mistrzów.

Bartosz Kurek ujawnił swoje hobby! Tak spędza czas z żoną

Ciężko jest wyobrazić sobie reprezentację Polski bez Bartosza Kurka. Kapitan "Biało-Czerwonych" na co dzień występuje w drużynie Wolf Dogs Nagoya, którzy mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania w fazie zasadniczej. Jednak nie samym sportem żyje człowiek, dlatego atakujący wraz ze swoją żoną korzystają także z uroków pięknej Japonii, co często udostępnia była siatkarka w mediach społecznościowych. Tym razem kapitan reprezentacji Polski zdradził, jakie ma hobby. Wicemistrz świata z 2022 roku zabrał drugą połówkę na golfa.

"Biało-Czerwoni" oprócz zmagań w Lidze Narodów będą musieli przebrnąć przez kwalifikacje olimpijskie, aby w przyszłym roku wystartować w Paryżu i spełnić marzenie o zdobyciu medalu na imprezie Igrzysk Olimpijskich.

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Bartosz Kurek cieszy się ze zwycięstwa nad Włochami
Najnowsze