Karol Butryn

i

Autor: Instagram/Karol Butryn

Jasne stanowisko

Nikola Grbić może mieć ogromny problem tuż przed igrzyskami olimpijskimi! Podopieczny Michała Winiarskiego powiedział o tym wprost, zamierza walczyć do końca

2024-04-01 11:18

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana impreza, jaką są igrzyska olimpijskie. Fani reprezentacji Polski są pełni nadziei, na to, że podopiecznym Nikoli Grbicia uda się przełamać klątwę, która ciąży na siatkarzach, mowa oczywiście o zakończeniu każdej imprezy od kilku edycji na ćwierćfinale. Karol Butryn w rozmowie z "Wprost" przekazał, że zamierza walczyć o miejsce w składzie na najbliższą imprezę w Paryżu.

Reprezentacja Polski już niebawem znowu rozpocznie walkę na igrzyskach olimpijskich. "Biało-Czerwoni" w 2023 roku spisali się znakomicie, ponieważ wywalczyli złote medale w Lidze Narodów, mistrzostwach Europy oraz bez żadnej porażki zapewnili sobie udział na imprezie w Paryżu. Na Nikolę Grbicia czeka ciężki wybór, ponieważ może powołać zaledwie dwunastu zawodników plus jeden może będzie w roli rezerwowego, który niestety nie będzie razem z drużyną w wiosce olimpijskiej, a trener może tylko z niego skorzystać, jak jeden z siatkarzy pierwszego wyboru nabawi się kontuzji.

Karol Butryn zapowiada walkę o igrzyska olimpijskie! Nikola Grbić będzie miał prawdziwy zawrót głowy

Aktualny sezon pokazuje, że nie ma "pewniaków", którzy mogą być spokojni o wyjazd na imprezę w Paryżu. Karol Butryn w aktualnych rozgrywkach jest prawdziwym liderem ekipy z Zawiercia, przez co może bez wątpienia walczyć o skład na igrzyska olimpijskie. W rozmowie z "Wprost" potwierdził te doniesienia. - Będę walczył o wyjazd na igrzyska do końca. Mam wrażenie, że teraz jest ten decydujący moment, co do zdrowia zawodników i formy, kto jak będzie prezentował się w kluczowych meczach sezonu klubowego. Zobaczymy, jaką ostateczną koncepcję na igrzyska będzie miał trener Nikola Grbić - przekazał atakujący.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze