Polska - Egipt O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy? Puchar Świata GODZINA mecz Polska - Egipt KIEDY meczu O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze Puchar Świata

2019-10-09 11:32 DaO
Reprezentacja Polski, siatkówka
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Egipt O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze Puchar Świata TERMINARZ KIEDY mecz Polska - Egipt GODZINA meczu siatkarzy O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy z Egiptem 10.10.2019. Reprezentanci Polski drugą rundę Pucharu Świata rozpoczęli znakomicie. Pokonali w czterech setach Rosjan i zrobili kolejny krok do medalu. W czwartek czeka ich teoretycznie łatwiejsze zadanie, gdyż biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Egiptu. Ale zawodnicy z kraju faraonów pokazali, że potrafią sprawić niespodziankę. KIEDY mecz Polska - Egipt siatkarzy w Pucharze Świata: Polska - Egipt O KTÓREJ GODZINIE mecz Puchar Świata TERMINARZ KIEDY mecz Polaków w PŚ.

KIEDY mecz Polska - Egipt O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy w Pucharze Świata

Mecz Polska - Egipt będzie siódmą rywalizacją biało-czerwonych w Pucharze Świata. Turniej ten, jak zawsze, jest niebywale wyczerpujący i wymaga od zawodników świetnego przygotowania fizycznego. Siatkarze na początku tygodnia mogli nieco odetchnąć, bo ze względu na przenosiny z Fukuoki do Hiroszimy mieli dwa dni przerwy. Ale to ostatnia tak długa pauza dla zawodników. Teraz będą grać już niemal codziennie. Drugą fazę turnieju mistrzowie świata rozpoczęli z przytupem. Rywalem podopiecznych Vitala Heynena była reprezentacja Rosji. Ze Sborną zawsze gra się nam ciężko i nie inaczej było w środę. Polacy spotkanie rozpoczęli źle, bo na własne życzenie przegrali pierwszego seta. Ale kolejne partie padły łupem mistrzów świata. Szczególnie dobrze grał Wilfredo Leon, który rozbijał rywali zagrywką i w dodatku był nie do powstrzymania w ataku. Dobrą zmianę dał również Aleksander Śliwka, który zastąpił Bartosza Kwolka. Przyjmujący z dużą swobodą radził sobie w ataku. Tym samym kolejny raz potwierdziło się, że belgijski szkoleniowiec dysponuje niesamowicie szeroką ławką rezerwowych i każdy zawodnik może wnieść dużo dobrego do gry zespołu.

Polska - Egipt O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy Puchar Świata TERMINARZ

Reprezentanci Polski ostatecznie wygrali z Rosją 3:1 i w zasadzie zamknęli drogę Sbornej do medali Pucharu Świata. W grze o podium zostają tak naprawdę trzy drużyny. Brazylia, Stany Zjednoczone i Polska właśnie. Ale teraz biało-czerwoni nie mogą się już potknąć, jeśli myślą o zwycięstwie w całym turnieju. Dlatego czwartkowe spotkanie z Egiptem powinno być czystą formalnością. Polacy z Egiptem mierzyli się ostatnio rzadko, ale jeśli już tak się działo, nasi reprezentanci nie mieli większych problemów z pokonaniem rywali z Afryki. Zawodnicy z kraju faraonów Puchar Świata zaczęli dość zaskakująco, bo od dwóch zwycięstw. A w rywalizacji z Iranem i Australią nie byli faworytami. W obu tych spotkaniach zdobyli komplet punktów, ale później wszystko wróciło "do normy". Egipcjanie przegrali cztery kolejne spotkania.

Polska - Egipt KIEDY mecz? O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze w PŚ TERMINARZ

Mecz Polska - Egipt w Pucharze Świata siatkarzy zostanie rozegrany w środę 10 października 2019. Początek meczu Polska - Rosja o godzinie 5:30 polskiego czasu. Transmisja na żywo w telewizji z meczu Polska - Egipt na antenach TVP Sport i Polsatu Sport. STREAM ONLINE LIVE na stronie sport.tvp.pl (ZA DARMO) i w usłudze Ipla (PŁATNY). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Polska - Egipt.