Polska - Egipt TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata siatkarzy Polska - Egipt TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE Polska - Egipt w TV Na jakim programie siatkówka

2019-10-09 16:10 MD
Mateusz Bieniek
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Mateusz Bieniek

Polska - Egipt STREAM ONLINE z meczu siatkarzy Puchar Świata GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Egipt w TV siatkówka w TELEWIZJI 10.10.2019 Polska - Egipt TV TRANSMISJA NA ŻYWO Na jakim programie mecz Polska - Egipt w TV. Puchar Świata wkracza w coraz bardziej decydujący okres. Dzień po zwycięstwie 3:1 z Egiptem, biało-czerwoni zmierzą się z rywalem z Afryki - Egiptem. Ekipa Vitala Heynena jest oczywiście wielkim faworytem i nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż zwycięstwo za komplet punktów. Mecz z Egiptem już w czwartek 10 października. GDZIE OBEJRZEĆ mecz Polska - Egipt STREAM LIVE w INTERNECIE z meczu siatkarzy w Pucharze Świata: Polska - Egipt TRANSMISJA TV NA ŻYWO Na którym kanale.

Polska - Egipt TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy

Polacy walczą w Azji o najwyższe możliwe cele. Nie uda się jednak ich osiągnąć, gdyby na tym etapie turnieju potknęli się w starciu z Afrykańczykami. Stąd też nawet jeśli Wilfredo Leon i reszta ekipy są na papierze zdecydowanym faworytem, to nie mogą sobie pozwolić nawet na odrobinę dekoncentracji. Zainkasowanie kompletu punktów będzie na wagę złota.

Polska - Egipt TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy

Mecz Polska - Egipt w Pucharze Świata siatkarzy zostanie rozegrany w czwartek 10 października 2019. Początek meczu Polska - Egipt o godzinie 5.30 polskiego czasu. Transmisja na żywo w telewizji z meczu Polska - Egipt na antenach TVP Sport i Polsatu Sport. STREAM ONLINE LIVE na stronie sport.tvp.pl (ZA DARMO) i w usłudze Ipla (PŁATNY). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Polska - Egipt.

Najnowsze