Polska - Francja O KTÓREJ GODZINIE? Siatkówka Polska - Francja KIEDY mecz Polska - Francja Liga Narodów GODZINA. O której Polska - Francja dzisiaj 12.06?

i

Autor: Cyfrasport Polska - Francja O KTÓREJ GODZINIE? Siatkówka Polska - Francja KIEDY mecz Polska - Francja Liga Narodów GODZINA. O której Polska - Francja dzisiaj 12.06?

Polska - Francja O KTÓREJ GODZINIE? Siatkówka Polska - Francja KIEDY mecz Polska - Francja Liga Narodów GODZINA. O której Polska - Francja dzisiaj 12.06?

2022-06-12 14:25

Polska - Francja O KTÓREJ GODZINIE? Siatkówka Polska - Francja KIEDY mecz Polska - Francja Liga Narodów GODZINA. O której Polska - Francja dzisiaj 12.06? Czas na ostatni mecz pierwszego turnieju tegorocznej Ligi Narodów w wykonaniu polskich siatkarzy. Po zwycięstwach z Argentyną (3:0) i Bułgarią (3:0) oraz porażce z Włochami (1:3) pora na największe wyzwanie. Rywalami Biało-Czerwonych będą Francuzi. Poniżej dowiesz się, o której godzinie mecz Polska - Francja. Siatkówka Polska - Francja KIEDY mecz Polska - Francja Liga Narodów GODZINA. O której Polska - Francja dzisiaj 12.06?

Polska - Francja O KTÓREJ GODZINIE? Siatkówka Polska - Francja KIEDY?

Reprezentacja Polski w siatkówce rozpoczęła sezon 2022 od turnieju Ligi Narodów w Kanadzie. Nikola Grbić oficjalnie zadebiutował w roli selekcjonera pewnym zwycięstwem 3:0 z Argentyną. Serb zabrał do Ottawy mniej utytułowanych zawodników, a największe gwiazdy polskiej siatkówki ładowały akumulatory po wymagającym sezonie klubowym. Odbiło się to nieco na wyniku meczu z Włochami (1:3), ale Biało-Czerwoni szybko się zrehabilitowali. W sobotę w bardzo dobrym stylu pokonali Bułgarię 3:0, ale nie mieli czasu na świętowanie. Już po kilkunastu godzinach zamkną pierwszy turniej LN starciem z Francją.

Grbić sprawdził w kadrze siedmiu nowych siatkarzy. „Rączka trochę drżała” [WIDEO]

Mecz Polska - Francja Liga Narodów GODZINA. O której Polska - Francja dzisiaj 12.06?

Spotkanie Polska - Francja jest prawdziwym hitem turnieju w Kanadzie. Po trzech kolejkach "Trójkolorowi" prowadzili w tabeli LN, a podopieczni Grbicia zajmowali czwarte miejsce. Wynik ostatniego meczu będzie miał kluczowe znaczenie dla układu tabeli, ale wyraźnymi faworytami są aktualni mistrzowie olimpijscy. Mimo wszystko, polscy siatkarze z pewnością dadzą z siebie wszystko i postarają się sprawić niespodziankę.

Wilfredo Leon wyjawił tajemnicę swojej żony. Nikt tego o niej nie wiedział, nie wytrzymał, musiał to pokazać

Mecz Polska - Francja odbędzie się w niedzielę, 12 czerwca. Początek spotkania o godzinie 17:00. Relację na żywo z hitu siatkarskiej Ligi Narodów przeprowadzi portal sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy!

Nikola Grbić o rozgrywającym kadry: Widzę Janusza w pierwszej szóstce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze