Wilfredo Leon, Małgorzata Leon

i

Autor: Instagram/wilfredo_leon_official Wilfredo Leon, Małgorzata Leon

Wilfredo Leon wyjawił tajemnicę swojej żony. Nikt tego o niej nie wiedział, nie wytrzymał, musiał to pokazać

2022-06-10 19:30

Wilfredo Leon postanowił zdradzić tajemnicę swojej żony. Okazuje się, że Pani Małgorzata Leon ma zdolności, które do tej pory skrzętnie ukrywała, jednak dzięki publikacji jej męża na mediach społecznościowych wszystko stało się jasne. Okazuje się, że ukochana gwiazdora siatkówki mogła zrobić karierę w branży, która stanowczo różni się od tej, w której pracuje jej mąż.

Wilfredo Leon postanowił pochwalić się nieznanym dotychczas talentem swojej żony! Pani Małgorzata Leon, która jest postacią niezwykle tajemniczą, bardzo rzadko kiedy ląduje na pierwszych stronach gazet, jednak skrywa w sobie dość dużo niespodzianek. Okazuje się, że tuż przed oczami opinii publicznej kobieta skrywała pewne umiejętności, które wyszły na jaw dopiero teraz. Wszystko przez jej męża, Wilfredo, który na mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, które nie pozostawia cienia wątpliwości.

Justyna Żyła zmaga się z poważnym problemem. Walczą z nim miliony Polaków, do wszystkiego się przyznała

Wilfredo Leon bardzo kocha swoją żonę. Mówi o niej w samych superlatywach

Siatkarz reprezentacji Polski znany jest jako osoba, o dość dużym przywiązaniu do rodziny. Od lat związany jest z Małgorzatą Leon, z którą ma potomstwo. Jak sam mówi, swoją ukochaną poznał, gdy ta przylatywała na jego mecze na Kubę. Ich pierwsze chwile były dość trudne, jednak para przetrwała niełatwą próbę.

 - Widzieliśmy się przy okazji meczów, gdy byłem za granicą lub gdy Małgosia przylatywała na Kubę. Ja jednak nie mogłem się do niej wybrać, nawet w wakacje. Na Kubie mój paszport był własnością państwa. Wydawali mi go dopiero przy okazji meczów reprezentacji. Poza zawodami leżał w sejfie - pisał w cyklu "Drużyna Mistrzów" dla WP SportoweFakty.

Anita Włodarczyk doznała kontuzji przez złodzieja! Próbowała obronić swój samochód, nie wystartuje w mistrzostwach Polski!

Aby zobaczyć z jakimi problemami borykała się mama Wilfredo Leona, przejdź do galerii poniżej.

Wilfredo Leon pokazał nieznany talent żony. Do tej pory nikt o tym nie wiedział

Siatkarz reprezentacji Polski, który przebywa obecnie w domu z najbliższymi z powodu rehabilitacji po operacji nogi, może liczyć na towarzystwo swojej ukochanej, która wspiera go w ciężkich chwilach dochodzenia do zdrowia. Okazuje się, że Małgorzata Leon umila czas mężczyźnie swojego życia, grając mu na pianinie i pokazując wielkie umiejętności muzyczne. Prawda na temat zdolności Małgorzaty Leon wyszła na światło dzienne dzięki jej mężowi, który wprost musiał się tym pochwalić.

Wilfredo Leon

i

Autor: instagram.com/wilfredo_leon_official
Wilfredo Leon: Czy ktoś może nas pokonać?
Sonda
Czy Polacy poradzą sobie na mistrzostwach świata bez Wilfredo Leona?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze