Wilfredo Leon

i

Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Wilfredo Leon

Polska - Francja O KTÓREJ GODZINIE? Ćwierćfinał Polska - Francja siatkówka Tokio 2020 GODZINA meczu. IO Tokio 2020 Polska - Francja GODZINA

2021-08-03 12:33

Polska - Francja O KTÓREJ GODZINIE? Tokio 2020 Polska - Francja siatkówka igrzyska olimpijskie GODZINA meczu. IO Tokio 2020 Polska - Francja GODZINA. Kiedy mecz Polska - Francja? Igrzyska olimpijskie wkraczają w decydującą fazę! W walce o strefę medalową, polscy siatkarze podejmą rywali z Francji. Kto wyjdzie zwycięsko? Na zespół już czeka lepszy z pary Włochy - Argentyna. Czy Biało-czerwonym uda się przełamać pechową klątwę? Polska - Francja siatkówka O KTÓREJ GODZINIE mecz?

POLSKA - FRANCJA O KTÓREJ GODZINIE?

W ostatnich latach to właśnie ćwierćfinał stanowił dla reprezentacji Polski w siatkówce zaporę nie do przejścia na igrzyskach olimpijskich. Tym razem jednak ma być inaczej. Na drodze podopiecznych selekcjonera Vitala Heynena w walce o najlepszą czwórkę Tokio 2020 stanie Francja. "Biało-czerwoni" przystąpią do tego widowiska z gigantycznymi nadziejami. Co prawda przed samym starciem nie obyło się bez pewnych kontrowersji, ponieważ sztab szkoleniowy polskiej ekipy uwarunkował przygotowania pod scenariusz z pojedynkiem rozgrywanym rano czasu japońskiego. Szybko okazało się jednak, że Polska zagra jednak wieczorem, co oczywiście zdenerowało Vitala Heynena. To już jednak trzeba zostawić za sobą, a na parkiet wyjść w jasnym celu - po zwycięstwo!

POLSKA - FRANCJA GODZINA

Mecz Polska - Francja w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 zaplanowano na wtorek, 3 sierpnia. Początek spotkania Polska - Francja o godzinie 14:30 czasu polskiego. W Tokio będzie wówczas 21:30. Relacja na żywo na Sport.se.pl.

Aniołki kibicują
Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany