Polska - Francja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów Polska - Francja STREAM LIVE ONLINE. Polska - Francja siatkówka dzisiaj 12.06 GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: Cyfrasport Polska - Francja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów Polska - Francja STREAM LIVE ONLINE. Polska - Francja siatkówka dzisiaj 12.06 GDZIE OGLĄDAĆ?

Polska - Francja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów Polska - Francja STREAM LIVE ONLINE. Polska - Francja siatkówka dzisiaj 12.06 GDZIE OGLĄDAĆ?

2022-06-12 13:54

Polska - Francja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów Polska - Francja STREAM LIVE ONLINE. Polska - Francja siatkówka dzisiaj 12.06 GDZIE OGLĄDAĆ? Polscy siatkarze już w niedzielę zakończą pierwszy turniej tegorocznej Ligi Narodów. Po zwycięstwach z Argentyną (3:0), Bułgarią (3:0) i porażce z Włochami (1:3) nadszedł czas na teoretycznie najtrudniejszy mecz. Rywalami Biało-Czerwonych będą mistrzowie olimpijscy - Francuzi. W poniższym artykule dowiesz się, gdzie obejrzeć mecz Polska - Francja. Liga Narodów: Polska - Francja STREAM LIVE ONLINE. Polska - Francja siatkówka dzisiaj 12.06 GDZIE OGLĄDAĆ?

Polska - Francja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów Polska - Francja STREAM LIVE ONLINE

Polscy siatkarze rozpoczęli tegoroczną Ligę Narodów od turnieju w Ottawie. Nikola Grbić oficjalnie zadebiutował w roli selekcjonera Biało-Czerwonych, ale do Kanady nie zabrał najmocniejszego składu. Pozwolił odpocząć m.in. siatkarzom ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy triumf w Lidze Mistrzów okupili ogromnym wysiłkiem. Mimo braku obecności kluczowych siatkarzy, Polacy dobrze poradzili sobie z Argentyną i Bułgarią. Oba te mecze wygrali 3:0, ale skazą na wyjeździe do Kanady pozostanie porażka z Włochami 1:3. W niedzielę okaże się, z jakim bilansem Polska wyleci z Ameryki Północnej, a po drugiej stronie siatki staną teoretycznie najgroźniejsi rywale - Francuzi.

Grbić sprawdził w kadrze siedmiu nowych siatkarzy. „Rączka trochę drżała” [WIDEO]

Polska - Francja siatkówka dzisiaj 12.06 GDZIE OGLĄDAĆ? Mecz Polska - Francja NA ŻYWO w TV

Aktualni mistrzowie olimpijscy po 3 meczach mają na koncie komplet punktów. Na rozkładzie w Ottawie mają już Włochów (3:0), Serbów (3:1) i Kanadyjczyków (3:0). Po trzech kolejkach byli liderami Ligi Narodów, a spotkanie z Polakami jest starciem na szczycie. Biało-Czerwoni zajmują czwarte miejsce i mecz z Francją będzie miał duże znaczenie dla układu tabeli po pierwszych turniejach LN. Faworytem są "Trójkolorowi", ale podopieczni Nikoli Grbicia z pewnością powalczą z całych sił.

Wilfredo Leon wyjawił tajemnicę swojej żony. Nikt tego o niej nie wiedział, nie wytrzymał, musiał to pokazać

Mecz Polska - Francja odbędzie się w niedzielę, 12 czerwca, o godzinie 17:00. TRANSMISJA w TV na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. STREAM LIVE ONLINE będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz w płatnej usłudze Polsat Box Go. Darmową relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy!

Nikola Grbić o rozgrywającym kadry: Widzę Janusza w pierwszej szóstce
Najnowsze