Polska - Grecja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz siatkarzy Polska - Grecja GDZIE OGLĄDAĆ w TV?

i

Autor: CyfraSport Polska - Grecja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz siatkarzy Polska - Grecja GDZIE OGLĄDAĆ w TV?

Polska - Grecja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz siatkarzy Polska - Grecja GDZIE OGLĄDAĆ w TV? Na jakim programie mecz Polska - Grecja dzisiaj 5.09

2021-09-05 11:31

Polska - Grecja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Siatkarskie mistrzostwa Europy Polska - Grecja GDZIE OGLĄDAĆ mecz dzisiaj? Polska - Grecja w TV. Na jakim programie mecz dzisiaj 5.09 Polska - Grecja. Po męczarniach w meczu z Serbami, Polacy kontynuują walkę w siatkarskich mistrzostwach Europy. Przed Biało-czerwonymi kolejne wyzwanie i trzecie spotkanie, tym razem z Grekami. Podopieczni Vitala Heynena wygrywali już 3:1 i 3:2. Czy w końcu nadziejdzie łatwe spotkanie, gładko wygrane przez jednych z faworytów do złotego medalu podczas tegorocznej imprezy? Polska - Grecja: Gdzie obejrzeć meczw TV dzisiaj? Na którym kanale mecz Polska - Grecja dzisiaj?

Polska - Grecja TRANSMISJA w TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Polska - Grecja?

Przed nami kolejne mecze siatkarskich mistrzostw Europy. Polscy siatkarze wybiegną na boisko po raz trzeci. Po wygranych z Portugalią 3:1 i męczarniach z Serbią (mecz zakończył się wynikiem 3:2), siatkarze Vitala Heynena zagrają z kadrą Grecji. To zadanie teoretycznie łatwiejsze. Ekipa Hellady przegrała dotychczasowe oba spotkania z Ukrainą (2:3) i Belgią (0:3). Wygrana Polaków za trzy punkty pozwoli im awansować na pierwsze miejsce w tabeli w grupie A. Obecnie liderami są Serbowie, którzy mają jeden mecz rozegrany więcej. W ostatnim meczu Polaków ważną rolę odegrał Kamil Semeniuk. Zakończył spotkanie z Serbami z dorobkiem 5 pkt, który może nie robić wrażenia, jednak zmiana, jaką dał Michałowi Kubiakowi w czwartej partii, okazała się niezwykle skuteczna. – Rezerwowy jest od tego, żeby pozytywnie wpłynąć na grę, by wprowadzić świeżość – mówił skromnie siatkarz Zaksy Kędzierzyn w rozmowie z mediami.

Kamil Semeniuk bohaterem meczu Polska – Serbia. „To dało mi kopa”

Za naszymi zawodnikami mecz z najtrudniejszymi przeciwnikami. – Pewnie Serbia to był najtrudniejszy rywal w naszej grupie, chociaż trzeba być w stu procentach skoncentrowanym na kolejnych. Już parę niespodzianek przecież było w tych mistrzostwach. Trzeba się tak samo przygotować, skoncentrować i... zwyciężyć – dodał Semeniuk. Po spotkaniu z Grekami, Biało-czerwonych czekają jeszcze mecze z Belgią i Ukrainą. Strata punktów byłaby wielkim zaskoczeniem.

Kamil Semeniuk: Stresowałem się, grając przed pełną halą

Mecz Polska - Grecja w siatkarskich ME zostanie rozegrany w niedzielę 5 września. Początek meczu Polska - Grecja siatkarzy o godzinie 20.30. Transmisja tv z meczu Polska - Grecja na antenie Polsatu Sport i w TVP Sport. Stream online z meczu Polska - Grecja na Sport.tvp.pl. Relacja na żywo z meczu Polska - Grecja na Sport.se.pl.

Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal mistrzostw Europy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze