Polska - Iran O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj 18.08 Memoriał Wagnera Polka - Iran O której godzinie grają siatkarze dzisiaj O której siatkówka dzisiaj

i

Autor: Marcin Gadomski Memoriał Wagnera 2022 w Krakowie. Triumf Polaków

Memoriał Wagnera

Polska - Iran O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj 18.08 Memoriał Wagnera Polka - Iran O której godzinie grają siatkarze dzisiaj O której siatkówka dzisiaj

2022-08-18 9:58

Polska - Iran O której godzinie grają siatkarze dzisiaj Memoriał Wagnera Polska - Iran O której godzinie siatkówka dzisiaj Mecz Polska - Iran O której godzinie mecz siatkarzy dzisiaj 18.08 czwartek. Polscy siatkarze dzisiaj meczem z Iranem w Krakowie rozpoczną walkę w Memoriale Wagnera, który jest dla nich ważnym sprawdzianem formy przed zbliżającymi się mistrzostwami świata Trwają ostatnie szlify formy, a przed Biało-Czerwonymi jeszcze cztery mecze towarzyskie. Mecze Polska - Iran siatkarzy zawsze wywołują dodatkowe emocje.

Mecz Polska - Iran dzisiaj to dla polskich siatkarzy ważny sprawdzian formy przed MŚ. Biało-Czerwoni zaczynają walkę w Memoriale Wagnera. Trener Nikola Grbić musiał też dokonać ostrej kadrowej selekcji. W czternastce powołanej na mundial zabrakło Wilfredo Leona i wywołało to dyskusje. Polacy nie ukrywają, że mają za sobą bardzo ciężkie treningi i są daleko od optymalnej formy, co pokazał niedawny sparing z Ukrainą (3:2).

Polska - Iran O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj Memoriał Wagnera 18.08

Polscy siatkarze z Iranem ostatnio toczą bardzo dramatyczne boje. Jak poradzą sobie dzisiaj w Krakowie na otwarcie rywalizacji w Memoriale Wagnera? Kadra Nikoli Grbicia męczyła się w sparingu z Ukrainą. Wyszarpane 3:2 to zaskoczenie, czy na tym etapie przygotowań normalna rzecz? – Zaskoczenie in minus, bo różnica poziomów tych zespołów jest kolosalna i spodziewałem się, że to będzie łatwiejsza wygrana - analizuje Krzysztof Ignaczak, były reprezentant Polski występujący na pozycji libero. - Nie napawa to optymizmem, ale rozumiem, że trwa okres przygotowawczy, była ciężka praca w siłowni, a zawodników czeka schodzenie z obciążeń - dodał Ignaczak.

Polska - Iran O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj Memoriał Wagnera w Krakowie

Ciężkie nogi siatkarzy przed imprezą główną to rzecz naturalna. Najwyższa forma ma przyjść w najważniejszych meczach MŚ. – Zdarza się tak. Musimy się zdać na ludzi, którzy odpowiadają za fizyczne przygotowanie reprezentacji - komentuje Krzysztof Ignaczak. - Wiedzą co robią i mam nadzieję, że świeżość przyjdzie we właściwym momencie. To jest zresztą problem całego zawodowego sportu, w którym momencie odpuścić z przykręcaniem śrubki. Bo powiedzmy też sobie jasno jedno: w czternastoosobowej drużynie nie każdy będzie w optymalnej formie. Fajnie, jak większość z nią trafi, a inni znajdą się na fali wznoszącej - dodał Ignaczak.

Polska - Iran O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze dzisiaj czwartek 18 sierpnia

Mecz Polska - Iran siatkarze w Memoriale Wagnera zostanie rozegrany w czwartek 18 sierpnia 2022 r. Początek meczu Polska - Iran w siatkówkę o godzinie 20. Transmisja TV na Polsacie Sport.

Kamil Semeniuk o kadrze, Grbiciu i transferze do Perugii
Najnowsze