Polska - Ukraina O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj Polska - Ukraina O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj Radom O której grają siatkarze dzisiaj 13.08

i

Autor: FIVB Polscy siatkarze

Mecz towarzyski

Polska - Ukraina O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj Polska - Ukraina O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj Radom O której grają siatkarze dzisiaj 13.08

2022-08-13 11:10

Polska - Ukraina O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze dzisiaj Polska - Ukraina O której godzinie mecz siatkarzy dzisiaj w Radomiu 13.08 O której godzinie siatkówka dzisiaj. Polscy siatkarze rozpoczynają serię pięciu meczów towarzyskich przed mistrzostwami świata, w których będą bronić złotego medalu. Na początek mecz z Ukrainą w Radomiu. Wszyscy rywale to uczestnicy MŚ. Ukraina zastępuje w turnieju Rosję jako drużyna najwyżej sklasyfikowana wśród tych, które nie przeszły eliminacji. Polska - Ukraina O której siatkówka dzisiaj GODZINA.

Polscy siatkarze już dzisiaj zagrają w Radomiu towarzyski mecz z Ukrainą. To ważny sprawdzian i etap przygotowań przed mistrzostwami świata. Reprezentacja Polski ponownie będzie faworytem do złotych medali, wszak w przypadku obrońców tytułu nie może być inaczej. Nikola Grbić wybrał już zawodników, którzy powalczą o złoty medal i kadra wydaje się być zamknięta. Po meczu z Ukrainą polscy siatkarze zagrają jeszcze z Iranem, Argentyną i Serbią w Memoriale Wagnera w Krakowie (18-20 sierpnia) oraz raz jeszcze z Argentyną 23 sierpnia w Katowicach.

Polska - Ukraina O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj z Ukrainą GODZINA 13.08

Mecz Polska - Ukraina dzisiaj to ważny sprawdzian siatkarzy przed MŚ. Przełom sierpnia i września będzie niebywale gorącym okresem w siatkarskim świecie. Wszystko ze względu na mistrzostwa globu, które odbędą się w Polsce i Słowenii. Nie jest żadną tajemnicą, że jedną z głównych ról odgrywać będą biało-czerwoni, którzy dwa razy z rzędu sięgali po tytuł mistrzów świata. Zdobycie złotego medalu to cel, jaki został postawiony przed Nikolą Grbiciem. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski ma już za sobą pierwszy test, jakim była Liga Narodów i biało-czerwoni w tych rozgrywkach zaprezentowali się solidnie. Zgrupowanie przed siatkarskim mundialem już trwa i zapadły również ważne decyzje.

Polska - Ukraina O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj mecz z Ukrainą 13 sierpnia

Polska na mistrzostwach zagra m.in. bez Bartosza Bednorza i Wilfredo Leona. W kadrze na turniej MŚ nie znaleźli się również Jan Firlej i Karol Butryn. Oznacza to, że Grbić ma już czternastu zawodników, którzy wystąpią na mistrzostwach. Decyzja została podjęto dość szybko, a takie ekspresowe tempo przypadło do gustu Bartoszowi Kurkowi. - Myślę, że trener sam wyjaśnił i dobrze opisał ideę, która przyświecała mu przy podejmowaniu tych decyzji. Myślę, że dla nas, chłopaków, którzy tu zostali, to komfortowa sytuacja. Dla tych, którzy zostali skreśleni to może niezbyt przyjemne przeżycie, ale chciałbym im podziękować, bo wykonali kawał dobrej roboty - powiedział kapitan kadry w rozmowie z Polsatem Sport.

Polska - Ukraina O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze dzisiaj 13.08 Radom

Mecz Polska - Ukraina siatkarzy zostanie rozegrany w sobotę 13 sierpnia. Początek towarzyskiego meczu Polska - Ukraina dzisiaj o godzinie 18 w Radomiu. Transmisja tv na Polsacie Sport.

Kamil Semeniuk o kadrze, Grbiciu i transferze do Perugii
Najnowsze