Polska - Kanada TV i STREAM ONLINE NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata siatkarzy Polska - Kanada TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE Polska - Kanada w TV Na jakim programie siatkówka dzisiaj

2019-10-13 22:11 KZ
Wilfredo Leon, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon

Polska - Kanada STREAM ONLINE z meczu siatkarzy Puchar Świata GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Kanada w TV siatkówka dzisiaj w TELEWIZJI 14.10.2019 Polska - Kanada TV TRANSMISJA NA ŻYWO Na jakim programie mecz Polska - Kanada w TV. Po niedzielnej porażce z Brazylią podopieczni Vitala Heynena praktycznie stracili szanse na zwycięstwo w rozgrywkach, ale nadal muszą bronić drugiego miejsca. Czy pokonają Kanadę? GDZIE OBEJRZEĆ mecz Polska - Kanada STREAM LIVE w INTERNECIE z meczu siatkarzy w Pucharze Świata: Polska - Kanada TRANSMISJA TV NA ŻYWO Na którym kanale.

Polska - Kanada TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy dzisiaj

Polscy siatkarze przegrali w niedzielę z Brazylią 2:3, tracąc praktycznie szanse na zwycięstwo w Pucharze Świata. Zespół Vitala Heynena nadal jednak walczy o drugie miejsce i aby je zachować, musi wygrać z Kanadą i w ostatnim meczu z Iranem. Z Kanadyjczykami biało-czerwoni wygrali 13 z 14 oficjalnych spotkań, ale to wcale nie znaczy, że teraz będzie łatwo. Zespół Daniela Lewisa w niedzielę wygrał z Włochami, sprawił też sporo problemów drużynie USA. Polacy będą jednak faworytem spotkania.

Polska - Kanada TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy dzisiaj

Mecz Polska - Kanada odbędzie się 14 października. TRANSMISJA z meczu Polska - Kanada w TV NA ŻYWO na kanałach TVP Sport oraz Polsat Sport. STREAM ONLINE z meczu Polska - Kanada dostępny będzie na portalu sport.tvp.pl. Początek spotkania zaplanowano na 5:30 polskiego czasu. Relacja z meczu Polska - Kanada NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze