Polska siatkarka odsłoniła zjawiskowo gorące ciało. Obok tego zdjęcia Grajber nie da się przejść obojętnie, co za żar!

2022-05-13 11:53
Martyna Grajber
Autor: Instagram/here_marcia Martyna Grajber

Za oknem coraz wyższe temperatury, słońce przypomina o sobie niemal codziennie, a to znak, że nadchodzi najlepszy czas na wakacje i urlop. Siatkarki występujące w polskiej lidze mogą już myśleć wyłącznie o odpoczynku, bo niedawno zakończyły trudny sezon. Z pierwszych ciepłych miesięcy skorzystała Martyna Grajber, która wybrała się na wakacje, z których pokazała gorące fotografie.

Wszelkie klubowe rozgrywki powoli zbliżają się do końca i poznajemy ostateczne rozstrzygnięcia. Nie inaczej było z Tauron Ligą. Rozgrywki siatkarek swój finisz miały w miniony weekend, kiedy to poznaliśmy medalistki sezonu 2021/22. Tytuł mistrzyń Polski wywalczyły siatkarki Chemika Police, które w finale pokonały Developres Rzeszów.

Dramat reprezentanta Polski w siatkówce. Fatalne wieści, kibice będą zdruzgotani

Grajber odsłoniła zjawiskowe ciało. Nie idzie się napatrzeć

Brązowy medal zdobyły natomiast zawodniczki ŁKS Commercecon, które w starciu o trzecie miejsce pokonały rywala zza miedzy, a więc Grot Budowlanych Łódź. W ekipie brązowych medalistek występuje jedna z najładniejszych polskich siatkarek, Martyna Grajber. Przyjmująca miała spory wkład w sukces swojego zespołu.

Rasistowski skandal na siatkarskim parkiecie, trener nazwał rywalkę MAŁPĄ

Grajber rozpaliła fanów. Co za zdjęcie

Teraz mogła wybrać się na zasłużony odpoczynek. Jak można zauważyć na jej profilach w mediach społecznościowych, Grajber wybrała się na wakacje na słoneczną Sardynię, skąd publikuje kolejne zdjęcia. Na jednym z nich pozuje wraz z koleżanką z zespołu, Pauliną Maj-Erwardt. Jednak największe wrażenie na fanach zrobiła ostatnia fotografia.

Martyna Grajber zdecydowała się pokazać w skąpym bikini i odsłonić swoje wysportowane ciało. Fotografia została zrobiona nieopodal brzegu, a siatkarka usiadła na wystającym z wody głazie. - Z serii „Mała Syrenka” wersja niepozowana - napisała w opisie do zdjęcia. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy. I w zasadzie nie ma się czemu dziwić...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze