Norbert Huber

i

Autor: Jacek Kozioł/Super Express Norbert Huber

Dramat reprezentanta Polski w siatkówce. Fatalne wieści, kibice będą zdruzgotani

2022-05-12 20:43

Środkowy Grupy Azoty Zaksy Kędzierzyn-Koźle oraz reprezentacji Polski niestety ze względów zdrowotnych nie zagra już w tym sezonie. Siatkarz Norbert Huber odniósł kontuzję podczas środowego trzeciego meczu z Jastrzębskim Węglem w finale play-off ekstraklasy.

"Kolejne badanie i rezonans potwierdziły uraz ścięgna Achillesa" - poinformował w komunikacie kędzierzyński klub. Dodano, że Hubera czeka zabieg chirurgiczny, a potem dłuższa rehabilitacja.

Zdjęcie Andrzeja Wrony z córeczką roztopiło serca fanów! Zwrócili uwagę na jeden szczegół, mała Nadzieja rozczuliła tłumy

Huber był jednym z wyróżniających się siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podczas środowego meczu finałowego. Niestety w czwartym secie, przy stanie 19:19 przy nabiegu do ataku środkowy doznał groźnie wyglądającej kontuzji. Hubera z boiska znieśli koledzy i szybko okazało się, że zawodnik ZAKSY nie wróci już na boisko w tym spotkaniu.

ZAKSA przegrała trzeci pojedynek finału play-off, ale w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzi z Jastrzębskim Węglem 2-1. Kolejne spotkanie w hali drużyny z woj. śląskiego odbędzie się w sobotę. Jastrzębianie bronią tytułu.

"Dziękuje za miłe słowa i wsparcie. Kontuzja jest poważniejsza niż się wstępnie wydawało,przede mną zabieg i trochę żmudnej roboty" - napisał Huber na Instagramie.

Bartosz Bednorz opuszcza Rosję! Mamy oficjalne potwierdzenie

Ostatnia akcja finału Ligi Mistrzów siatkarzy Zaksa - Itas
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze