Polska siatkarka w rozbieranej sesji. Półnagie zdjęcia Wołosz trafiły do sieci, kuszące kadry

2021-11-25 15:36
Siatkówka, Joanna Wołosz, Imoco Conegliano, klub, Serie A
Autor: CEV Polska siatkarka Conegliano Joanna Wołosz

Piękne obrazki, zmysłowe kadry z roznegliżowanymi sportsmenkami, a w głównych rolach siatkarki najlepszego klubu na świecie, z polską rozgrywającą Joanną Wołosz na czele – oto owoce sesji fotograficznej, jaką przeprowadziły zawodniczki Imoco Volley Conegliano. Mistrzynie Włoch i tegoroczne zwyciężczynie Ligi Mistrzyń pozowały, odsłaniając ciało, do charytatywnego kalendarza na 2022 rok.

To już piąta edycja kalendarza, którego wydanie ma zbożny cel – zyski ze sprzedaży (cena: 15 euro sztuka) idą na wsparcie dziecięcego szpitala onkologicznego (Istituto Oncologico Veneto). W ubiegłym roku udało się zebrać w ten sposób 22 000 euro. Zakupiono wówczas specjalne oprogramowanie używane w radioterapii. W tej edycji w osobnej sesji fotograficznej wzięli także udział rugbyści Benettonu Treviso i koszykarze Treviso Basket. W tym roku postanowiono, by siatkarki-modelki pozowały bez strojów, „ubrane” jedynie w hasła namalowane na ciele. Joanna Wołosz prezentuje napis „you are a masterpiece”, czyli „jesteś arcydziełem”.

Polska siatkarka z rekordem świata! Joanna Wołosz i jej koleżanki dokonały niesamowitego wyczynu

Joanna Wołosz
Autor: Calendario Perazza, Przemysław Szyszka/Super Express

Ideą tego przekazu w zamyśle producentów kalendarza jest, by każda zawodniczka stawała się w pewien sposób ambasadorką prezentowanego przesłania nawiązującego do samoakceptacji, ludzkiej siły, miłości. Idealnie połączono piękno ciała z pięknem humanistycznego przekazu, a korzyść z tego odniosą przede wszystkim chore na raka dzieci.

Polska siatkarka okrutnie zwyzywana. Nazwano ją kur** i szmatą. Nie uwierzycie, od czego się zaczęło

siatkówka, kalendarz, joanna wołosz, imoco conegliano
Autor: Calendario Perazza
Sonda
Czy Włoch zostanie trenerem reprezentacji siatkarek?

Nokaut pod siatką. Węgierki "zjedzone" w niewiele ponad godzinę

Przypomnijmy, że zawodniczki Imoco Volley Conegliano są ostatnio na ustach siatkarskiego świata, po tym jak gładko wygrały mecz ligowy z outsiderem tabeli Serie A Deltą Trentino 3:0 (25:13, 25:11, 25:20) i tym samym odniosły 74. zwycięstwo w rzędu! To oznacza, że pobiły najlepsze osiągnięcie globu ustanowione 7 lat temu przez turecki VakifBank Stambuł. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze