Skowrońska została zapytana o pokusy. Nie zamierza już tego robić, szczere wyznanie

2021-10-19 16:24
Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki
Autor: CEV Katarzyna Skowrońska, wieloletnia reprezentantka Polski w siatkówce

Katarzyna Skowrońska jest postacią, która zawsze elektryzowała kibiców polskiej siatkówki. Była reprezentantka Polski w 2020 roku rozmawiała z TVP Sport, gdzie została zapytana o wielką pokusę. Okazuje się, że pewnej rzeczy Skowrońska już nie zrobi, chociażby była by bardzo kuszona przez swojego menadżera i kibiców.

Katarzyna Skowrońska kilka lat temu zadziwiła polskich kibiców, kończąc swoją karierę. Fani nie mogli uwierzyć i apelowali do sportsmenki, by ta wstrzymała się przed swoją decyzją. Skowrońka, w wywiadzie z 2020 roku zapytana została, czy oparłaby się pokusie powrocie na siatkarskie parkiety. Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

Niepokojące słowa o Robercie Lewandowskim. Chodzi o Złotą Piłkę, jednoznaczna opinia

Katarzyna Skowrońska zapytana o pokusę. Nie miała wątpliwości

Mimo że Skowrońska od lat pozostaje na sportowej emeryturze, to w 2020 roku została zapytana o pokusę powrotu do czynnego występowania na siatkarskich parkietach. Gwiazda odpowiedziała stanowczo, że nie ma takich planów, a także wskazała swojemu menadżerowi, by ten nie proponował jej już nowych klubów.

- Nie było takiej pokusy? - zapytała Skowrońską Sara Kalisz– Zawsze są takie pokusy. Jasno powiedziałam jednak mojemu managerowi, że nie chcę więcej słyszeć o ofertach, ponieważ zakończyłam swoją "zawodniczą" przygodę z siatkówką. Jest mi dobrze. Cieszę się sportową emeryturą - odpowiedziała Katarzyna Skowrońska.

Zapytali Łukasza Piszczka o Matty'ego Casha! Takiej odpowiedzi nikt nie mógł się spodziewać, ostra reakcja

Aby zobaczyć gorące zdjęcia byłej gwiazdy siatkarskiej reprezentacji Polski - Katarzyny Skowrońskiej - przejdź do galerii poniżej.

Katarzyna Skowrońska cieszy się sportową emeryturą. 

Skowrońska stwierdziła, że w swoim życiu sportowym osiągnęła już na tyle dużo, by móc w spokoju cieszyć się sportową emeryturą. Jak sama mówi, dużo odpoczywa i realizuje się w zupełnie innych zajęciach.

- Wszyscy się ze mnie śmieją, gdy używam tego sformułowania! (śmiech) Mam się jednak dobrze. Odpoczywam, realizuję się i niekiedy zaskakuję tym, że nie wracam do sportu. Wiem, że niektórzy robili zakłady, że dołączę do któregoś z klubów w okienku transferowym. To się jednak nie stanie. - powiedziała Skowrońska w wywiadzie z TVP Sport.

Sonda
Czy chciałbyś powrotu Katarzyny Skowrońskiej do sportu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze