Łukasz Piszczek, Matty Cash

i

Autor: Katarzyna Zaremba/Super Express, mattycash622 Łukasz Piszczek, Matty Cash

Zapytali Łukasza Piszczka o Matty'ego Casha! Takiej odpowiedzi nikt nie mógł się spodziewać, ostra reakcja

2021-10-19 14:16

Matty Cash to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni. Prawy obrońca Aston Villi zadeklarował chęć gry dla reprezentacji Polski i ma być nawet w trakcie wyrabiania sobie niezbędnych dokumentów, jednak temat jego powołania do kadry Biało-czerwonych wciąż dzieli kibiców reprezentacji Polski. O to, czy Matty Cash powinien zagrać z orzełkiem na piersi zapytany został Łukasz Piszczek, który szybko uciął temat. Takiej reakcji z pewnością niewielu się spodziewało.

Kiedy kilka tygodni temu brytyjski "Daily Mail" podał informacje, że Matty Cash nie tylko ma polskie korzenie, ale również byłby zainteresowany grą z orzełkiem na piersi, w Polsce rozpoczęła się zażarta dyskusja, czy Paulo Sousa powinien powołać prawego obrońcę do kadry. Sprawę skomentował zresztą sam Portugalczyk, który zajął jasne stanowisko. Wielu kibiców, ekspertów oraz dziennikarzy przerzuca się argumentami za oraz przeciwko powołaniu Casha do reprezentacji Polski, a głosów w tej sprawie wciąż przybywa. Jeden z dziennikarzy "Interii" chciał poznać również stanowisko Łukasza Piszczka co do tego, czy Matty Cash powinien otrzymać powołanie. Zasłużony, były już reprezentant Polski nie dał mu jednak tego, czego ten oczekiwał. Łukasz Piszczek, grający obecnie w barwach LKS-u Goczałkowice-Zdrój postanowił uciąć temat niemalże od razu po samym pytaniu, przy okazji dając do zrozumienia, co myśli o całej sprawie.

Zidane znów będzie pracować z Cristiano Ronaldo?! To byłaby prawdziwa sensacja, szokujące doniesienia

Zobaczcie, jak wyglądało pożegnanie Łukasz Fabiańskiego z reprezentacją Polski, klikając w naszą galerię zdjęć, która znajduje się poniżej!

Ostra reakcja Łukasza Piszczka na pytanie o Matty'ego Casha. "Piszczu" szybko uciął temat

Łukasz Piszczek, który jeszcze niedawno zajmował pozycję na murawie, do której przymierzany jest Matty Cash postanowił nie komentować tej kandydatury. Zawodnik LKS Goczałkowice-Zdrój ostro zareagował, uprzedzając pytanie zadane przez dziennikarza i szybko ucinając temat. - Nie znam go, nie widziałem jak gra. Od razu cię uprzedzę: nie chcę wchodzić w dyskusję o tym, czy Cash powinien grać w naszej kadrze czy nie. Nie jestem gościem, który będzie mówił ostre czy pikantne rzeczy tylko po to, żeby dziennikarz miał chwytliwy tytuł - powiedział były obrońca reprezentacji Polski w wywiadzie dla "Interii". Takiej reakcji Łukasza Piszczka z pewnością niewielu mogło się spodziewać.

Nowe echa skandalu po meczu Albania - Polska. Paskudne zachowanie rywali

Sonda
Czy Matty Cash przydałby się reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze