Siatkówka, Bartosz Kurek, Simone Giannelli, MŚ siatkarzy

i

Autor: FIVB Bartosz Kurek (w tle) i Simone Giannelli

Szokująca oferta

Sprzedawali bilety na Polska – Włochy za 11 500 złotych. Szokująca oferta

2022-09-12 18:20

Siatkarskie mistrzostwa świata dostarczyły olbrzymich emocji! Polscy kibice z niezwykłym nastawieniem licznie pojawili się w katowickim Spodku i w strefie kibica, by gorąco dopingować Biało-czerwonych. Podopieczni Nikoli Grbicia potrzebowali wielkiego wsparcia w boju z Włochami. Niektórzy płacili fortunę, by pojawić się na meczu Polska – Włochy. Niektóre oferty były szokujące.

Ile można wydać za oglądanie meczu? Niektórzy są w stanie sięgnąć bardzo głęboko do kieszeni! Cały katowicki Spodek gorąco dopingował siatkarzy w meczu Polska – Włochy. Nie zabrakło kibiców z Italii, ale zdecydowanie przeważali Biało-czerwoni, którzy starali się ponieść podopiecznych Nikoli Grbicia do zwycięstwa! Bilety nie należały do najdroższych. Co jeśli ktoś próbował je kupić w ostatniej chwili? Wtedy już rzeczywiście trzeba było sięgnąć głębiej do kieszeni! Niektóre oferty zwalają na kolana.

Fortuna za bilety na finał MŚ Polska – Włochy. Szokujące oferty

Na popularnych portalach odsprzedażowych bardzo szybko pojawiły się bilety na finał mistrzostw świata siatkarzy. Nikogo nie powinno dziwić, że ceny były naprawdę wysokie. Niektórzy jednak przekroczyli wszelkie bariery. Na porządku dziennym były kwoty na poziomie trzech czy pięciu tysięcy złotych, co już gwarantowało kilkunastokrotne przebicie nominalnej ceny biletu.

Nikola Grbić wyjawił, jak przeżył porażkę w finale MŚ. Zdradził, że czuł się jak po nokdaunie

Nikola Grbić po srebrnym medalu mistrzostw świata. Tak zareagował na sukces Polaków

Jedna z ofert zszokowała wszystkich. Standardowa cena biletu w sprzedaży wynosiła 379 złotych. Odsprzedający kibic chciał za bilet blisko 30 razy tyle, bo aż 10 tysięcy złotych! Zainteresowany i zdesperowany fan musiałby dopłacić jeszcze opłatę transakcyjną wynoszącą w tym przypadku 1500 zł. Łącznie za bilet trzeba byłoby więc wydać 11500 złotych! Czy ktoś się na to pokusił? Tego nie wiadomo!

WAGs siatkarskiej reprezentacji Polski. Zobacz piękne dziewczyny i żony naszych mistrzów.

Polska - Włochy: Kto został mistrzem świata?

Mecz finałowy mistrzostw świata w siatkówce dostarczył dużo emocji - niestety, nie tylko pozytywnych dla naszych kibiców. Polacy przegrali po czterosetowym boju z Italią, która po ponad dwóch dekadach przerwy sięgnęła po złoto. Brązowy medal przypadł Brazylijczykom, którzy pokonali Słowenię.

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze