Katarzyna Skowrońska

i

Autor: CEV Katarzyna Skowrońska

Gorące zdjęcie!

Tak wygląda ciało 39-letniej Katarzyny Skowrońskiej. Na emeryturze wyłącznie pięknieje! Mamy gorące zdjęcie

2023-06-03 9:00

Katarzyna Skowrońska postanowiła zaskoczyć swoich fanów! Była gwiazda polskiej siatkówki, która przebywa obecnie na sportowej emeryturze, postanowiła pokazać swoje piękne oblicze za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gdy zobaczycie to zdjęcie, to się zakochacie! Trzeba przyznać, że wiek służy jednej z najpiękniejszych postaci polskiego sportu!

Katarzyna Skowrońska postanowiła pokazać swoje piękne oblicze. Gwiazda polskiej siatkówki przez lata uchodziła za wielką piękność i jak sama przyznawała w wywiadach, dostawała propozycje od wydawnictw pokroju "Playboya", które chciały zaangażować siatkarkę w rozbieraną sesję. Ku rozpaczy wielu fanów, do tego typu zdjęć nigdy nie doszło, ale sama Skowrońska bardzo chętnie pokazuje swoje wdzięki za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Na Instagramie Skowrońskiej pokazało się piękne zdjęcie, które pokazuje sportsmenkę w pełni jej urody. Trzeba przyznać, że sportowa emerytura służy Skowrońskiej i ona sama pięknieje z wiekiem!

Katarzyna Skowrońska pokazuje swoje ciało. Emerytura jej służy!

Mimo że sportowcy na emeryturze często zapominają o dbaniu o swoje ciało i urodę, tak Katarzyna Skowrońska bardzo aktywnie spędza czas wolny i już wielokrotnie pokazywała zdjęcia z siłowni. Ćwiczenia fizyczne przekładają się na urodę byłej siatkarki reprezentacji Polski, która wygląda po prostu przepięknie! Na Instagramie gwiazdy pojawiło się jej zdjęcie i trzeba przyznać, że piękna jej nie brakuje! Aby zobaczyć inne, piękne zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii zamieszczonej w tekście.

Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze