Aleksandra Śliwka

i

Autor: Cyfra Sport Aleksandra Śliwka

nie zostawił złudzeń

Ważne słowa Aleksandra Śliwki po meczu Polska - Meksyk! Kibice reprezentacji Polski mogą być spokojni

2022-08-28 23:53

Reprezentacja Polski ma za sobą już dwa spotkania na mistrzostwach świata. Po pokonaniu Bułgarii 3:0 na inaugurację mundialu, siatkarze trenera Nikoli Grbicia gładko rozprawili się z Meksykiem, również wygrywając 3:0. Teraz przed Biało-czerwonymi o wiele trudniejsze zadanie, jakim będzie starcie z USA. Przed tym meczem Aleksander Śliwka uspokoił jednak kibiców.

Podczas drugiego meczu tegorocznych mistrzostw świata w siatkówce, kadra prowadzona przez trenera Nikolę Grbicia po raz kolejny dali swoim kibicom sporo emocji oraz radości, wygrywając 3:0 z reprezentacją Meksyku, pokonują ekipę z Ameryki Północnej do 17, 14 oraz 19. Przed Polakami teraz o wiele trudniejsze zadanie, bowiem już we wtorek 30 sierpnia będą oni mierzyć się z reprezentacją USA. Aleksander Śliwka nie ma jednak wątpliwości, że kadra będzie odpowiednio nastawiona do tego spotkania.

Niezastąpiony zmiennik Tomasz Fornal jest w świetnej formie. „Gramy lepiej niż miesiąc temu”

Aleksander Śliwka nie ma wątpliwości. Ważne słowa przed meczem Polska - USA, kibice nie mają się o co bać

Kibice reprezentacji Polski po dwóch świetnych meczach Biało-czerwonych mogli obawiać się, że wysokie zwycięstwa kadry Nikoli Grbicia mogłyby nieco rozluźnić Biało-czerwonych, jednak Aleksander Śliwka zapewnił, że wszyscy zawodnicy polskiej kadry są dalecy od rozkojarzenia przed najważniejszym meczem pierwszej fazy mundialu. Te słowa mogą uspokoić polskich fanów.

Nikola Grbić ostro odpowiada na zarzuty rywali. Mocne słowa przeciwników o faworyzowaniu, stanowcza reakcja

Sonda
Kto wygra mecz Polska - USA?
Kamil Semeniuk spodziewa się ciężkiego boju z USA

Ważne słowa Aleksandra Śliwki po meczu Polska - Meksyk! Kibice reprezentacji Polski mogą być spokojni

Gwiazdor reprezentacji Polski wprost powiedział, że nawet wysokie zwycięstwa nie mają wpływu na przygotowanie drużyny do kolejnego meczu. - Staramy się wygrać najwyżej jak to możliwe, staramy się grać dobrze w siatkówkę i nie ma absolutnie mowy o rozluźnieniu i myśleniu o czym innym. Gdy jesteśmy na boisku i mamy przeciwnika po drugiej stronie siatki, to skupiamy się tylko na tym, co mamy w tym momencie do wykonania. Nadmierne rozmyślanie w niczym tu nie pomoże. - wyznał "Super Expressowi" Aleksander Śliwka tuż po meczu z Meksykiem.

Polski mistrz świata zdobył się na szczere wyznanie. Ma do siebie żal, walczył z ogromnymi problemami

Najnowsze