Wilfredo Leon, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon, reprezentacja Polski

Wilfredo Leon szczerze o Bogu. Musiał przerwać milczenie, w to tak naprawdę wierzy

2021-12-15 9:49

Wilfredo Leon postanowił rozwiać wątpliwości w sprawie swojej religii. Kubańczyk z polskim paszportem postanowił powiedzieć, jak postrzega postać Pana Boga w swoim życiu. Takich słów ze strony gwiazdora polskiej siatkówki fani nie mogli się spodziewać, cała prawda wyszła na jaw. Sprawdź, co powiedział Wilfredo Leon.

Wilfredo Leon postanowił podzielić się z fanami wyjątkowo prywatną sprawą, jaką jest religia. Siatkarz reprezentacji Polski, który od dawna cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów, postanowił powiedzieć, co sądzi o Panu Bogu. Okazuje się, że wiara odgrywa wielką rolę w życiu siatkarza i tak jest od wczesnego dzieciństwa. Cała prawda wyszła na jaw.

Dawid Kubacki został zaatakowany przez swoją religię! Padły mocne zarzuty, mowa o Bogu

Wilfredo Leon szczerze o Bogu.  Jego rodzina zawdzięcza bardzo dużo wierze

W wywiadzie "WP. SportoweFakty", gwiazdor reprezentacji Polski przyznał, że religijność w jego rodzinie jest bardzo wielka, a samemu Stwórcy wiele ma zawdzięczać jego mama. - Komplikacje były jeszcze wcześniej. Lekarze bardzo długo mówili mojej mamie, że jest bezpłodna i nie może mieć dzieci. Rodzice bardzo długo starali się o dziecko. Pragnęli potomka, mama zaczęła nawet więcej chodzić do kościoła. Prosić Boga o dobrą nowinę. I nagle stał się cud - zaszła w ciążę! Można więc powiedzieć, że byłem wymodlonym dzieckiem, darem od Boga dla moich rodziców. - opowiadał siatkarz w trakcie wywiadu.

Jasnowidz Jackowski zapytany, czy Legia spadnie z Ekstraklasy! Ponura wizja dla wielu kibiców!

Aby zobaczyć, jak wyglądał ślub Wilfredo Leona, przejdź do galerii poniżej.

Wilfredo Leon czuje wsparcie od Boga. O wszystkim powiedział

Leon w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio przyznał, że w trakcie gry w siatkówkę czuje wielkie wsparcie od Boga, przez co zawsze ma wielką nadzieję, że każdy mecz w jego wykonaniu będzie bardzo dobry, a on sam się swojej religii nie wstydzi i nie zamierza jej ukrywać. - Śpię spokojnie. Ja zawsze jestem z Panem Bogiem. On dużo może i mi pomaga - mówił Leon w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Wilfredo Leon po powrocie z igrzysk Tokio 2020
Najnowsze