Legia, Krzysztof Jackowski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, Paweł Skraba/Super Express

Jasnowidz Jackowski zapytany, czy Legia spadnie z Ekstraklasy! Ponura wizja dla wielu kibiców!

2021-12-15 4:34

Krzysztof Jackowski to jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jego przepowiednie i wizje wywołują ogromne emocje. Tym razem jasnowidz Jackowski został zapytany, czy Legia spadnie z Ekstraklasy. Nie miał wątpliwości! Przepowiednia Jackowskiego jest jasna i precyzyjna, a dla wielu kibiców zabrzmi jak ponury koszmar. Legia po ostatniej porażce (0:1 z Wisłą Płock) spadła na ostatnie miejsce w tabeli, a rozwścieczeni kibole pobili kilku piłkarzy. Czy na koniec sezonu mistrz Polski runie w przepaść? Jasnowidz Krzysztof Jackowski już teraz nakreślił jasny scenariusz.

Krzysztof Jackowski przepowiednia o Legii

Krzysztof Jackowski jest od wielu lat jednym z najbardziej znanych i cenionych jasnowidzów w Polsce. Jego audycji na kanale YouTube słuchają tysiące osób. Jasnowidz Jackowski dzieli się z nimi swoimi wizjami, a jego przepowiednie wywołują ogromne emocje. Teraz Krzysztof Jackowski na prośbę "Super Expressu" odpowiedział na pytanie, które nurtuje kibiców w całej Polsce. Czy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy? Taki scenariusz jeszcze kilka miesięcy temu wydawał się kompletnym szaleństwem. W końcu Legia to w Polsce finansowy hegemon. Po wywalczeniu kolejnego tytułu mistrza Polski i awansie do Ligi Europy, legioniści mieli znów zdominować ligę. Koszmarna seria porażek zepchnęła jednak zespół z Łazienkowskiej na samo dno tabeli. Do tego doszło skandaliczne zachowanie kiboli, którzy pobili kilku piłkarzy. Czy Legia spadnie z Ekstraklasy? Dla kibiców warszawskiego klubu byłaby to prawdziwa katastrofa, jak z najgorszego koszmaru. Fani wielu innych polskich klubów za to życzą Legii jak najgorzej i jej spadek przywitaliby z ogromną radością. Co na to Krzysztof Jackowski? Zapytany o przyszłość Legii znany jasnowidz nie miał wątpliwości! O jego wizji przeczytasz pod naszą sondą.

Sonda
Czy Legia spadnie z Ekstraklasy?

Jasnowidz Jackowski o Legii: Czy spadnie z Ekstraklasy?

Legia Warszawa spadła na ostatnie miejsce w Ekstraklasie, a już w najbliższą środę zagra kolejny mecz. Pogrążony w kryzysie mistrz Polski o cenne punkty powalczy z Zagłębiem Lubin. Trenerem Legii został właśnie Aleksandar Vuković, który nie tak dawno wyleciał z hukiem z klubu z Łazienkowskiej, ale po dymisji tymczasowego szkoleniowca Marka Gołębiowskiego znów przejął stery i ma ratować klub przed katastrofą. Czy Legia spadnie z Ekstraklasy? Wielu kibiców w całej Polsce taki scenariusz przywitałoby z ogromną satysfakcją. Tych jednak musimy rozczarować. - Moim zdaniem Legia podniesie się z obecnej sytuacji - przepowiada jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Te najbliższe mecze przyniosą punkty, ale do grania na poziomie oczekiwań kibiców droga daleka. Stołecznej drużynie nie grozi jednak spadek, takiej katastrofy nie przewiduję. Myślę, że to kwestia kilku spotkań i Legia zacznie grać lepiej - dodaje jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz Jackowski szokuje w przepowiedni. Co nam grozi?!
Najnowsze