Vital Heynen pożegnał się z zespołem

i

Autor: Polsat Sport Vital Heynen pożegnał się z zespołem

Zapłakany Heynen żegna się z siatkarzami. Ciężko powstrzymać łzy, te obrazki złamią nawet największych twardzieli [ZDJĘCIA]

2021-09-20 9:21

To już jest koniec. Po trzech latach pracy z polską kadrą, Vital Heynen żegna się z posadą selekcjonera "Biało-czerwonych". Po wygranym pojedynku z Serbią i zgarnięciu brązu mistrzostw Europy, Belg podziękował drużynie za wspólną pracę. Obrazki, których byliśmy świadkami, okazały się bardzo przejmujące i są w stanie złamać nawet najtwardszych.

Po odpadnięciu z igrzysk olimpijskich w ćwierćfinale, kolejne rozczarowanie nadeszło w mistrzostwach Europy. "Biało-czerwoni" okazali się słabsi w półfinale tego turnieju od Słowenii. Na osłodę zgarnęli brąz pokonując Serbów, ale koniec końców reprezentacyjny sezon 2021 nie okazał się dla nich udany. A to powoduje, że trzeba dokonać zmian. Ze swoim stanowiskiem wkrótce pożegna się Vital Heynen. Belg po zakończonym turneju wygłosił wzruszającą przemowę do zespołu podkreślając, jak bardzo czuł się z nim związany. Teraz jednak zarówno szkoleniowiec, jak i kadra podążą osobnymi ścieżkami. Kibice polskiej ekipy bez wątpienia zapamiętają jednak na długo momenty radości, które zapewniła im kadra prowadzona przez Vitala Heynena.

Zobacz też: Spiridonow znów obraża Polskę po porażce siatkarzy! Tym razem przesadził, bulwersujące zachowanie

Wzruszające pożegnanie Belga z zespołem można ujrzeć w poniższej galerii zdjęć.

Jakub Kochanowski o kolejnej porażce ze Słoweńcami: To nie była klątwa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze