Małgorzata Gronkowska-Leon

i

Autor: Twitter ZRZUT EKRANU Małgorzata Gronkowska-Leon

Zjawiskowa żona Wilfredo Leona OLŚNIŁA kibiców. Piękna kreacja na Gali Mistrzów Sportu [ZDJĘCIE]

2020-01-04 21:50

W czołowej dziesiątce najlepszych sportowców Polski 2019 roku nie mogło zabraknąć gwiazdy reprezentacji siatkówki, Wilfredo Leona! Sam zawodnik Sir Safety Perugia na Gali Mistrzów Sportu nie mógł się jednak pojawić. Nagrodę w jego imieniu odebrała żona, Małgorzata Gronkowska-Leon. Jej kreacja zachwyciła kibiców!

Sobotni wieczór upłynął polskim kibicom na emocjach związanych z wyborem dziesiątki najlepszych sportowców 2019. Niestety, nie wszyscy nominowani mogli pojawić się na wydarzeniu osobiście. Na Gali Mistrzów Sportu zabrakło chociażby Wilfredo Leona, gwiazdy reprezentacji Polski, która ma być liderem zespołu na nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich.

Polak z kubańskimi korzeniami otrzymał nagrodę za siódme miejsce! W jego imieniu statuetkę odebrała piękna żona, Małgorzata Gronkowska-Leon! Ukochana zawodnika Sir Safety Perugia zachwyciła wszystkich olśniewającą kreacją! Nie zabrakło także podziękowań dla siatkarzy. - To dzięki kolegom z drużyny i reprezentacji, mój mąż może spełniać marzenia - powiedziała.

Jego przyszła żona mówiła płynnie po hiszpańsku, co pozwalało jej na swobodną komunikację z Wilfredo. Zdarzało się jej przeprowadzać wywiady z Leonem, które ukazały się na kilku portalach. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego. W 2016 roku para wzięła ślub, a ceremonia oczywiście odbyła się w naszym kraju. Para ma dwuletnią córeczkę, Natalię

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze