Znowu koronawirus w polskiej lidze. Siatkarka Chemika Police zakażona

2020-09-03 14:57
Koronawirus w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? [15 PAŹDZIERNIKA]
Autor: pixabay.com Koronawirus w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? [15 PAŹDZIERNIKA]

Koronawirus nie oszczędza polskiej siatkówki. Najgorszym przypadkiem było lipcowe zakażenie kilkunastu graczy Trefla Gdańsk, problem miała też siatkarka ŁKS, a w czwartek pojawiła się informacja o pozytywnym wyniku badania zawodniczki Chemika Police.

O koronawirusie w ekipie mistrza Polski poinformował sam klub. Nie wiadomo jaki będzie skutek tej informacji, skoro zespół musi teraz udać się na dziesięciodniową kwarantannę, a przygotowania do ligi wchodzą w decydująca fazę. Miał się też odbyć mecz o Superpuchar. 17 września startuje Tauron Liga.

Niesamowita technologia na meczach ligi siatkówki. Powtórki jak z Matriksa! [WIDEO]

„Jedna z siatkarek Grupa Azoty Chemika Police otrzymała dodatni wynik testu na SARS-COV-2. Pozostałe zawodniczki i członkowie sztabu są zdrowi. Od dziś cała drużyna zostaje poddana 10-dniowej kwarantannie. O dalszych krokach związanych ze zdrowiem zawodniczek oraz przyszłości sportowej (mecz o Superpuchar) będziemy informować na bieżąco” – napisał Chemik Police w czwartkowym oświadczeniu.

Polskie siatkarki dwa razy wygrały z Czeszkami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze