Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Zachwyty nad ukochaną Kurka

Żona Bartosza Kurka w zniewalającej kreacji. Zachwytów nie było końca. Wiemy, ile kosztowała sukienka Anny Kurek

2022-09-18 9:59

Po zakończonych mistrzostwach świata siatkarze mogli udać się na zasłużone urlopy i realizować osobiste plany. Przerwę między sezonem reprezentacyjnym, a klubowym wykorzystał Grzegorz Łomacz z partnerką. Para niedawno wzięła ślub, na którym byli inni polscy siatkarze. Bartosz Kurek na ślubie pojawił się z żoną. Anna Kurek w swojej kreacji wyglądała wręcz zniewalająco!

Ostatnie tygodnie i miesiące były pracowite dla reprezentantów Polski w siatkówce. Biało-czerwoni najpierw rywalizowali w Lidze Narodów, co było preludium do mistrzostwami świata rozegranymi na przełomie sierpnia i września. Z obu imprez podopieczni Nikoli Grbicia wrócili z medalami, co na pewno jest powodem do radości wśród kibiców.Zjawiskowy ślub polskiego siatkarza. Zniewalające zdjęcia panny młodej! Wielka chwila w życiu Grzegorza Łomacza

Żona Bartosza Kurka zachwyciła kreacją. Jednoznaczne komentarze

Po siatkarskim mundialu biało-czerwoni w końcu mogli odetchnąć od obowiązków i poświęcić czas najbliższym. Ważną życiową decyzję w tym okresie podjął Grzegorz Łomacz. Rozgrywający reprezentacji Polski i jego ukochana, Aleksandra Gogol postanowili sformalizować związek i kilka dni temu stanęli na ślubnym kobiercu, o czym świadczą zdjęcia w mediach społecznościowych.

Wilfredo Leon nie zamierzał gryźć się w język. Tak wypowiedział się o decyzji trenera, gwiazdor w końcu zabrał głos

Na ceremonii nie mogło zabraknąć rzecz jasna innych siatkarzy z kadry. Obecni byli m.in. Łukasz Kaczmarek, Mateusz Beniek, czy Bartosz Kurek. Atakujący reprezentacji na przyjęciu pojawił się wraz z żoną, Anną Kurek. Ukochana siatkarza pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z tego wydarzenia, a fani nie mogli oderwać wzroku od jej kreacji.

Anna Kurek postawiła na dopasowaną, błękitną sukienkę. Jak podaje "Przegląd Sportowy", pochodzi ona z kolekcji Norma Kamali i kosztuje 205 dolarów, a więc blisko tysiąc złotych. Fani nie szczędzili komplementów żonie siatkarza. - Wyglądała Pani pięknie w tej sukience - napisała jedna z internautek. - Przepiękna sukienka i w ogóle wygląda Pani w niej jak milion dolarów - czytamy w innym komentarzu.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 5.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze