Grzegorz Łomacz

i

Autor: Instagram/gregor_sypie Grzegorz Łomacz i Aleksandra Gorgol

Wielka chwila

Zjawiskowy ślub polskiego siatkarza. Zniewalające zdjęcia panny młodej! Wielka chwila w życiu Grzegorza Łomacza

2022-09-16 6:57

Ostatnie miesiące dla polskich siatkarzy były okresem wytężonej pracy. Reprezentanci biało-czerwonych szykowali się do mistrzostw świata, a następnie walczyli do ostatniego dnia turnieju o złoty medal. Skończyło się na wicemistrzostwie świata, co i tak jest ogromnym sukcesem. Tuż po imprezie nadeszła kolejna wielka chwila w życiu Grzegorza Łomacza. Rozgrywający stanął na ślubnym kobiercu!

Niespełna tydzień temu mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn dobiegły końca. Polacy przed turniejem jak zwykle typowani byli w roli kandydatów do medali i wywiązali się z tego znakomicie. Podopieczni Nikoli Grbicia aż do finału turnieju byli niepokonani i po drodze pokonali choćby Stany Zjednoczone, czy Brazylię. W kluczowym meczu zmierzyli się z Włochami.

Bartosz Kurek ujawnia. Taka atmosfera panuje w siatkarskiej kadrze. Szczerze o Nikoli Grbiciu

Grzegorz Łomacz wziął ślub. Cudowne zdjęcia z wielkiej chwili

Reprezentanci Italii okazali się jednak zbyt mocni i po dwóch wygranych finałach z rzędu tym razem Polacy musieli uznać wyższość rywali w decydującym meczu. Wicemistrzostwo świata i tak jest wielkim sukcesem. Teraz siatkarze mają trochę wolnego, bo sezon klubowy zbliża się wielkimi krokami. Grzegorz Łomacz wraz z partnerką wykorzystali ten moment.

To już pewne. Nikola Grbić wyłożył kawę na ławę. Wyjawił plany na przyszłość, jest mocno oburzony

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia ze ślubu rozgrywającego reprezentacji Polski. Zawodnik z Aleksandrą Gogol związany jest od kilku lat. Para zaręczyła się na początku 2020 roku, a niedługo potem na świat przyszła ich córeczka, Jagna. Teraz para postanowiła sformalizować swój związek. Ceremonia miała miejsce nad morzem.

Panna młoda w sukni ślubnej wyglądała wręcz zjawiskowo. Podczas ważnej chwili Łomaczowi towarzyszyli koledzy z parkietu. Na ślubie obecni byli m.in. Piotr Nowakowski, Artur Szalpuk, czy Łukasz Kaczmarek. - I kolejny poszedł. Coraz mniej kawalerów wśród nas. Szczęścia i miłości młodej parze - napisał w komentarzu Szalpuk.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 5.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze