Żona Wilfredo Leona wszystko wyjawiła! Tak siatkarz zachowuje się w domu. DIAMETRALNA różnica

2021-06-10 9:58
Wilfredo Leon
Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon

Wilfredo Leon to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd polskiej siatkówki. Kubańczyk podczas trwającej Ligi Narodów popisuje się wyśmienitą grą, a jego piekielnie mocne zagrywki robią wrażenie na wszystkich. Na parkiecie Leon jest prawdziwym wulkanem energii. Okazuje się, że w domu wygląda to zupełnie inaczej. Żona Wilfredo Leona, Małgorzata Gronkowska-Leon zdradziła jaki siatkarz jest prywatnie.

Od kiedy tylko stało się jasne, że Wilfredo Leon będzie mógł występować w polskiej kadrze jasnym stało się, że będzie mocnym punktem naszej kadry. Przyjmujący uznawany jest bowiem za jednego z najlepszych siatkarzy na świecie. Biało-czerwoni bardzo szybko przekonali się o tym, że w tych opiniach nie ma nawet krzty przesady, bo Leon potrafił przesądzać o losach spotkania. 27-latek w wysokiej formie jest również podczas Ligi Narodów. W dotychczasowych meczach popisuje się nie tylko świetnymi atakami, ale również rewelacyjnymi zagrywkami. Leon z dużą regularnością posyła piłki z prędkością ponad 130 km/h na stronę rywali i niewielu może pochwalić się takim rezultatem.

Wilfredo Leon: Dzięki bańce będziemy gotowi na Tokio

Małgorzata Gronkowska-Leon - żona Wilfredo Leona

Nie dziwne więc, że coraz większa liczba fanów zaczyna się interesować życiem prywatnym Wilfredo Leona i chce dowiadywać się o nim jak najwięcej. Ale przyjmujący, podobnie jak inni siatkarze, raczej stronią od życia na świeczniku. Jednego z nielicznych wywiadów udzieliła niedawno żona zawodnika Małgorzata Gronkowska-Leon. W rozmowie z portalem SportoweFakty WP wyjawiła, jaki Leon jest prywatnie.

Wilfredo Leon prywatnie

Kubańczyk na boisku jest prawdziwym wulkanem energii, ale w domu zachowuje się już zupełnie inaczej. - Obecnie najbardziej zajmują go dzieci. Bawi się z nimi. Sporo. Czyta, rozmawia. Kiedy chce się zupełnie odciąć od wszystkich, od całego świata wybiera wędkę i wyjazd nad jezioro. Bardzo lubi łowić ryby. Pomaga mu to w wyciszeniu. Wraca jako zupełnie inny człowiek - mówi z uśmiechem ukochana siatkarza. - Jest dobry dla ludzi. Poza tym bardzo wymagający. To był klucz do tego, aby odnieść sukces - dodała Gronkowska-Leon.

dko
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze