Wilfredo Leon z żoną i dziećmi nad pięknym jeziorem. ZDJĘCIA zachwyciły fanów

2020-02-17 21:05 CH
Wilfredo Leon na spacerze z żoną i dziećmi
Autor: Instagram Wilfredo Leon na spacerze z żoną i dziećmi

Wilfredo Leon na siatkarskim boisku kipi energią, a prywatnie to bardzo spokojny i rodzinny człowiek. Pochodzący z Kuby gwiazdor reprezentacji Polski podzielił się z kibicami zdjęciami ze spaceru z żoną Małgorzatą oraz ich dwójką dzieci. Wilfredo zabrał swoich najbliższych w piękne miejsce, a rodzinne fotografie zachwyciły fanów. Zobaczcie ZDJĘCIA. Tak relaksowali się Wilfredo Leon i jego rodzina.

Wilfredo Leon to gwiazda włoskiego Sir Safety Perugia, w której trenerem jest doskonale znany polskim kibicom Vital Heynen. W miniony weekend ich zespół pokonał na wyjeździe 3:1 Consar Ravenna, umacniając się na pozycji lidera Serie A. Po powrocie do Perugii pochodzący z Kuby reprezentant Polski relaksował się tak jak lubi najbardziej - wraz z najbliższą rodziną. Wilfredo zabrał żonę Małgorzatą i ich dwójkę dzieci nad pobliskie Jezior Trazymeńskie. W pięknej scenerii siatkarz spacerowali razem, podziwiając widoki. "Rodzinny czas z najbliższymi" - skomentował klimatyczne zdjęcia reprezentant Polski. "Super Rodzinka", Słodziaki", "Pięknie" - komentują zachwyceni kibice.

Wilfredo Leon poślubił Małgorzatę Gronkowską w 2016 roku. W 2017 na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córka Natalia. W listopadzie 2019 roku siatkarz doczekał się również syna. - Dokładnie 24 godziny po wygraniu Superpucharu, mój synek złapał swój pierwszy oddech na świecie. Składam podziękowania Bogu za to błogosławieństwo oraz przywilej zostania jego ojcem. Dziękuję, Małgosiu, za twoją siłę i miłość. Jestem szczęśliwy, że ty oraz nasz syn poczekaliście, aż przyjadę do domu i będę mógł być obecny przy narodzinach - pisał wtedy zachwycony Wilfredo Leon.