Anna Lewandowska wskazała różnicę między córkami! Laura sprawiła tym jej wielką przyjemność

2021-04-18 21:31 bol
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska z córeczkami

Możliwość spoglądania, jak rosną własne dzieci to jedna z najprzyjemniejszych sytuacji w życiu rodzica. Wszystkie plany i marzenia są jednak bardzo szybko weryfikowane. Anna Lewandowska wskazała na Instagramie, co jest różnicą między jej córeczkami. Wielu może być zaskoczonym. Trenerka fitness z przymrużeniem oka pochwaliła się, co uwielbia jej młodsza córeczka, Laura. Starsza Klara najwyraźniej nie lubi tego za bardzo!

Anna Lewandowska o różnicy między córeczkami

Każdy ma jakieś wyobrażenie na temat tego, jak będzie wychowywał swoje dzieci. Jakie mają być? Wielu rodziców próbuje wymuszać na swoich pociechach, by były takie, jak im się marzy. Anna Lewandowska razem z mężem Robertem wychowują Klarę i Laurę. Dziewczynki są niezwykle aktywne. Starsza siostra uwielbia trenować wspólnie z mamą. Co różni Klarę od młodszej siostrzyczki, Laury? Opowiedziała o tym na Instagramie trenerka fitness. Okazuje się, że tylko Laura lubi nosić sukienki! - Chociaż jedna chodzi w sukieneczkach - napisała na swoim InstaStories Lewandowska. To musi sprawiać Ani wielką przyjemność. Do komentarza dodała także dwa serduszka. Trenerka jest jednak zachwycona także tym, że jej pierwsza potomkini kocha sport. - Dziś to Klara wyciągnęła mnie na trening! Nie mogłam jej odmówić. A tak serio... To jest taki czad, że młoda chce wciąż ze mną ćwiczyć - pisała w mediach społecznościowych.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia

Robert i Anna Lewandowscy mają dwie córeczki. Pierwszym dzieckiem najpopularniejszej sportowej pary była Klara. Dziewczynka urodziła się w maju 2017 roku. Pierwsza siostrzyczka przyszła na świat w maju 2020 roku. Niewykluczone, że to nieostatnie dziecko "Lewych". – Chciałabyś mieć trzecie maleństwo, czy z dwójką jest aż nadto pracy? – takie pytanie otrzymała Anna Lewandowska na swoim Instagramie – Dobre pytanie. Ogólnie zawsze chcieliśmy trójkę, ale są takie dni… - odpowiedziała żona Roberta Lewandowskiego sugerując, że już przy Klarze i Laurze nie zawsze jest łatwo.

Ten dzień Howard Webb zapamięta na całe życie. Wyjątkowe święto byłego wroga Polaków

Laura Lewandowska
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Laura Lewandowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze