GP Wielkiej Brytanii GDZIE OGLĄDAĆ? Formuła 1 GP Wielkiej Brytanii TRANSMISJA TV. F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii STREAM w Internecie

2021-07-18 11:44
Lewis Hamilton
Autor: AP Lewis Hamilton

GP Wielkiej Brytanii GDZIE OGLĄDAĆ? Formuła 1 GP Wielkiej Brytanii TRANSMISJA TV. F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii STREAM w Internecie. Silverstone F1 na którym kanale? GP Wielka Brytania GDZIE OBEJRZEĆ W TV STREAM ONLINE. W niedzielne popołudnie wszyscy kibice sportów motorowych oddadzą się wielkim emocjom związanym z Formułą 1. Kto okaże się najlepszy na torze Silverstone w Wielkiej Brytanii? FORMUŁA 1 NIEDZIELA gdzie oglądać?

GRAND PRIX WIELKIEJ BRYTANII GDZIE OGLĄDAĆ?

Tym razem zmieniono nieco zasady weekendu z Formułą 1, aby uatrakcyjnić zmagania w odbiorze przez kibiców. Już w piątek przeprowadzono kwalifikacje, natomiast w sobotę kierowcy przejechali po 17 okrążeń w ramach sprintu kwalifikacyjnego. Najlepszy okazał się Max Verstappen i to właśnie on rozpocznie niedzielny wyścig z pierwszego pola. Za nim uplasowali się dwaj przedstawiciele Mercedsa - Lewis Hamilton oraz Valtteri Bottas. Wszelkie emocje kwalifikacyjne nie mogą się jednak oczywiście równać z  walką w wyścigu właściwym. Kibice mogą nastawić się na znakomitą jazdę najlepszych kierowców świata, ale koniec końców zwycięzca może być tylko jeden. Kto okaże się nim tym razem? Czas się przekonać oglądając Grand Prix Wielkiej Brytanii!

GP WIELKIEJ BRYTANII F1 STREAM W INTERNECIE

Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Silverstone rozpocznie się w niedzielę, 18 lipca o godzinie 16:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z GP Wielkiej Brytanii w Eleven Sports 1. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z GP Wielkiej Brytanii w płatnej usłudze Eleven Sports.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE