KOSZMARNY wypadek podczas wyścigu. Pojazd rozpadł się NA STRZĘPY [WIDEO]

2020-11-28 13:29 ŁOLI
Alex Albon
Autor: Instagram Alex Albon/ Twitter F1

Nie bez powodu branie udziału w wyścigach Formuły 1 to jedno z najbardziej niebezpiecznych zajęć świata. Duże prędkości, podczas których kierowcy muszą pokonywać nie tylko trudności poszczególnych torów, ale także swoich rywali sprawiają, że bardzo łatwo tutaj o błąd i wypadek, nawet podczas sesji treningowej. Dobitnie przekonał się o tym Alexander Albon, który tuż przed metą stracił panowanie nad bolidem, co nie skończyło się dla niego dobrze.

Fani, a przede wszystkim kierowcy Formuły 1 przekonali się już nie raz, że na torach bardzo łatwo o chwilę nieuwagi, która może skończyć się zaparkowaniem przy barierkach. Duże prędkości, podczas których zawodnicy muszą pokonać nie tylko zakręty torów, ale także rywali walczących o jak najlepszą lokatę sprawiają, że w zaledwie ułamku sekundy wszystko może się zmienić. Jednym z kierowców, którzy przekonał się o tym podczas sesji treningowej przed Grand Prix Bahrajnu. Kierowca z Tajlandii chciał poprawić swój wynik przed ostatnim zakrętem, ale niestety obróciło się przeciwko niemu, przez co stracił panowanie nad bolidem i uderzył w barierki. Zobaczcie jak wyglądało to zdarzenie zaglądając do naszej galerii poniżej. 

Narzeczona Szpilki w POTWORNYM niebezpieczeństwie. Miss Polski pręży biust i ostro GROZI. Skończy się brutalną jatką?!

Od razu po zdarzeniu zespół kierowcy zasypał go pytaniami przez radio, czy nic mu się nie stało, ale jak potwierdził sam zawodnik, w wypadku ucierpiał przede wszystkim jego bolid. Ponadto Albon przeprosił swoją drużynę za to, że zniszczył swój pojazd. 

Robert Lewandowski publicznie OŚMIESZONY. Szokująca reakcja kolegi z drużyny

Najnowsze