Krzysztof Hołowczyc zdradził jaka naprawdę jest jego żona! Rajdowiec zdecydował się na szczere wyznanie

2021-07-05 10:58
Krzysztof Hołowczyc szczerze opowiedział o żonie
Autor: Artur Hojny Krzysztof Hołowczyc szczerze opowiedział o żonie

Wielu sportowców nie byłoby w stanie dojść do miejsca, w którym się znaleźli, gdyby nie wsparcie ich rodziny. Nie inaczej jest w przypadku Krzysztofa Hołowczyca, który zalicza się do grona największych ikon polskiego sportu. Kierowca rajdowy przez lata musiał poświęcić mnóstwo swojego czasu, aby osiągać sukcesy, co oczywiście miało również wpływ na jego życie prywatne. Krzysztof Hołowczyc postanowił jednak zdradzić, jaka jest naprawdę jego żona i jak podchodziła do jego pracy przez te wszystkie lata.

Życie sportowców nie jest usłane różami, jak mogłoby się wydawać wielu fanom. Oprócz występów w kolejnych zawodach, zawodnicy muszą poświęcić naprawdę wiele czasu na przygotowania się do zmagań oraz na dotarcie w wyznaczone miejsca, przez co podczas kolejnych sezonów w domu jedynie bywają, a nie są. Wtedy bardzo przydaje im się wsparcie bliskich osób, za które ci zawsze dziękują, gdy uda im się osiągnąć sukces. O tym, jak trudne jest życie zawodowego sportowca przekonał się oczywiście również Krzysztof Hołowczyc, który przez długie lata brał udział w kolejnych zawodach, dzięki czemu stał się jedną z największych ikon polskiego sportu, której nie trzeba przedstawiać nawet młodszym fanom. życie prywatne kierowcy rajdowego również ucierpiało podczas jego kariery, jednak mało kto wie jaka na co dzień była żona Krzysztofa Hołowczyca, Danuta, o czym opowiedział niedawno sam "Hołek". Poznajcie tę historię zaglądaj do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Hołowczyc szczerze opowiedział o swojej żonie

Pomimo swojej zawrotnej kariery, która pochłonęła lwią część życia Krzysztofa Hołowczyca, kierowca rajdowy może pochwalić się liczną rodziną. Wraz ze swoją żoną Danutą doczekał się aż trzech córek, Karoliny, Antoniny i Alicji. Mistrz Polski i Europy w rajdach miał więc na kogo liczyć podczas jego kolejnych startów. Mało kto jednak wie, co naprawdę działo się za drzwiami domu Hołowczyca, gdy ten wracał do swoich najbliższych po zakończonych zawodach. 

Przebili wykonanie hymnu przez Edytę Górniak na mundialu w Korei! Totalna profanacja [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE