Marcin Najman

i

Autor: YouTube Marcin Najman

mocny komentarz

Marcin Najman już nie wytrzymał! Dla niego to kuriozum, musiał powiedzieć to głośno. Transfer Bartosza Zmarzlika w tle

2022-07-27 16:38

Oprócz sportów uderzanych, w życiu Marcina Najmana ogromną rolę odgrywa również żużel. "El Testosteron" bardzo często pojawia się chociażby na meczach Włókniarza, jednak to, co dzieje się w tym sezonie sprawiło, że częstochowski pięściarz musiał zabrać głos. Okazuje się, że przywiązywanie nadmiernej uwagi do transferów, które dzieją się w ostatnim czasie, to dla Marcina Najmana kuriozum i nieporozumienie.

Powiedzieć, że Marcin Najman jest aktywny w mediach społecznościowych, to jakby nie powiedzieć nic. "El Testosteron" regularnie wrzuca kolejne treści na swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko chwali się tym, co obecnie dzieje się w jego życiu, ale również komentuje kolejne wydarzenia ze świata sportu i nie tylko, m.in. żartując z Jacka Murańskiego po ogłoszeniu jego kolejnej walki na FAME MMA 15. Teraz Marcin Najman postanowił skomentować to, co dzieje się w środowisku żużlowym.

Marcin Najman potwornie zakpił z Jacka Murańskiego! "El Testosteron" nie mógł się powstrzymać, dolał oliwy do ognia

Marcin Najman ostro o tym, co dzieje się w żużlu! Transfer Bartosza Zmarzlika w tle, "El Testosteron" musiał powiedzieć to głośno

Nie jest tajemnicą, że żużel zajmuje specjalne miejsce w sercu "El Testosterona". Pochodzący z Częstochowy pięściarz często dzieli się zdjęciami ze stadionu Włókniarza i pojawia się na spotkaniach "Lwów" tak często, jak to tylko możliwe. Zamieszanie, jakie powstało niedawno w środowisku żużlowym ze względu na kolejne transfery sprawiło jednak, że Marcin Najman postanowił powiedzieć parę słów. 

Anna Lewandowska leży w obcisłym stroju kąpielowym! Jej figura powala, odważne zdjęcie żony Lewego pod palmami

Zobaczcie, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Szpilka?

Mocne słowa Najmana o sytuacji w PGE Ekstralidze żużlowej! Nie gryzł się w język

W ostatnich dniach lwia część kibiców i dziennikarzy sportowych żyje plotkami transferowymi oraz tym, że Bartosz Zmarzlik opuści Stal Gorzów. Taki stan rzeczy nie podoba się jednak częstochowianinowi. - Wszyscy zamiast zajmować się obecnym sezonem i bardzo ciekawymi rozgrywkami, to wszyscy zajmują się transferami. Gdzie pójdzie Michelsen, gdzie pójdzie Bartek Zmarzlik… Właściwie nikt nie interesuje się tym sezonem, tylko przyszłym. Dla mnie osobiście to jest jakieś kuriozum i jakieś szaleństwo - powiedział wprost Marcin Najman komentując to, co dzieje się od kilku dni w środowisku żużlowym.

Nie zgadniecie, ile Bartosz Zmarzlik może zarabiać w Motorze Lublin. Astronomiczna kwota, szóstka w totka to za mało!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze