Nie uwierzysz co instruktor powiedział Robertowi Kubicy po egzaminie na prawko [WIDEO]

2020-07-01 21:21 Marek Żochowski
Robert Kubica
Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS Robert Kubica

Najlepsi kierowcy wyścigowi świata pomału grzeją silniki, bo już w niedzielę rusza Formuła 1, po blisko czteromiesięcznym zawieszeniu z powodu pandemii. Także polski rodzynek w F1 Robert Kubica będzie na torze w Austrii, chociaż oczywiście w roli rezerwowego Alfa Romeo Racing Orlen, a nie pierwszoplanowej postaci teamu. Tymczasem podczas internetowego spotkania z kibicami Robert został spytany czy… ma prawo jazdy.

Kubica znalazł kilka chwil, by w mediach społecznościowych Orlenu przed wyjazdem do Austrii odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania na swój temat w wyszukiwarce Google. Jedna z kwestii była wyjątkowo zaskakująca i na swój sposób zabawna. Krakowianina spytano czy ma prawo jazdy.

Tym samochodem Kubica będzie jeździć w wyścigach DTM

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ważna informacja dla Roberta Kubicy. Wiemy, kiedy Alfa Romeo ogłosi decyzje personalne na 2021 rok

Robert Kubica ma prawo jazdy” – zapewnił nasz kierowca. „Zdał je w wieku 17 lat, bo kiedyś w Polsce przepisy były inne niż teraz i można było dostać prawo od 17. roku życia. I nawet można powiedzieć, że to był duży sukces, bo zdałem za pierwszym razem, chociaż nie było łatwo. Pan instruktor mi powiedział na koniec jazdy po Krakowie, wjeżdżając na plac, że jeżdżę… sennie. Akurat myślę, że był to komplement” – śmieje się Kubica.

Najnowsze