Michael Schumacher

i

Autor: archiwum prywatne Lukasa Podolskiego Michael Schumacher

Nieznane zdjęcie Michaela Schumachera trafiło do sieci. Gigantyczne poruszenie. Ciężko powstrzymać łzy

2022-01-04 14:10

Świat sportów motorowych nie zapomina o jednej z legend. 3 stycznia Michael Schumacher obchodził 53. urodziny. W Internecie pojawiło się wiele poruszających życzeń skierowanych do Niemca. Gigantyczne poruszenie wywołało zdjęcie, jakie pokazała mama Maxa Verstappena. Fotografia, którą kibice mogli zobaczyć dzięki Sophie Kumpen, nigdy wcześniej nie była pokazywana.

Michale Schumacher przez wiele lat zachwycał fanów sportów motorowych. Dzięki swoim sukcesom na zawsze zapisał się w historii Formuły 1. Reprezentant Niemiec siedmiokrotnie wygrywał tytuł mistrza świata królowej sportów motorowych i był po prostu nie do zatrzymania. Tylko Lewis Hamilton był w stanie nawiązać do jego niebotycznych osiągnięć, a nawet je przebić.

Lewis Hamilton podjął kluczową decyzję! Klamka zapadła, na te wieści czekali fani F1

Pojawiło się nieznane zdjęcie Schumachera. Wzruszenie gwarantowane

Schumacher karierę zakończył już wiele lat temu. I gdyby nie fatalne wydarzenia z 2013 roku, obecnie byłby zapewne cenionym ekspertem F1, albo piastowałby ważne funkcje w którymś z zespołów. Niestety Schumacher uległ poważnemu wypadkowi na nartach w Alpach. Podczas zjazdu głową uderzył w kamień i jego stan określany był przez lekarzy jako krytyczny.

Kubica zszokował lekarza po wypadku. Spojrzał na jego rękę i zamarł, nie mógł uwierzyć

Długo walczono o jego życie. Ta misja zakończyła się sukcesem, ale obrażenia mózgu okazały się bardzo poważne. Schumacher został sparaliżowany i przykuty do łóżka. Rodzina wielokrotnego mistrza świata F1 szczegółowe informacje dotyczące jego zdrowia ukrywa i rzadko kiedy można dowiedzieć się, co dzieje się z Schumacherem.

Sonda
Czy myślisz, że Schumacher wróci do zdrowia?

Jest niepublikowane wcześniej zdjęcie Schumachera. Pokazała je mama Verstappena

O tym, że świat wciąż pamięta o Schumacherze może świadczyć fakt, że w dniu jego urodzin pojawiło się wiele wpisów kibiców z życzeniami dla mistrza. Nieco wcześniej fani mogli zobaczyć również niepublikowane wcześniej zdjęcie Niemca. W programie telewizyjnym pokazała je mama Maxa Verstappena, aktualnego mistrza świata.

Okazuje się, że Schumacherowie i Verstappenowie w przeszłości spędzali razem wakacje. Fotografia pochodzi z 2000 roku i pokazuje Schumachera mającego na kolanach syna Micka i malutkiego Verstappena. - Wiedziałem wówczas tylko że to wujek Michael. Wciąż mam świetne wspomnienia z tamtych czasów - powiedział Max. - Od czasu do czasu jeździliśmy na wakacje. Michael zawsze był bardzo miły dla Maxa - powiedziała Sophie Kumpen.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze