Piękna Julia pocieszy załamanych żużlowców? Wspaniały gest córki trenera Stali [GALERIA]

2020-04-01 16:49 MF
Piękna kobieta ze Stali
Autor: ANDRZEJ LANGE/SUPER EXPRESS Piękna kobieta ze Stali

Jest cenionym psychologiem, ma nieprzeciętną urodę, a teraz pokazała wielkie serce. Mowa o Julii Chomskiej, córce trenera Stali Gorzów Stanisława Chomskiego, która w trudnych czasach pandemii koronawirusa zaoferowała nieocenioną pomoc żużlowcom i działaczom PGE Ekstraligi. Piękna Julia będzie udzielała bezpłatnych konsultacji psychologicznych przedstawicielom środowiska żużlowego.

„Rozmowa z psychologiem sportu na wyciągnięcie ręki. Zapraszam do kontaktu” – napisała na Instagramie Julia Chomska, która zaoferowała bezpłatną pomoc psychologiczną zawodnikom i przedstawicielom środowiska żużlowego w trudnych czasach pandemii koronawirusa..

Julia Chomska - piękna kobieta ze Stali [ZDJĘCIA]

Inicjatywa pięknej Julii spotkała się z wielką aprobatą kibiców.  „Brawo, piękna akcja!”, „Sukces rodzi się w głowie” – to tylko kilka z komentarzy w mediach społecznościowych.

Chińskie paskudztwo mocno uderzyło w najlepszą żużlową ligę świata. We wtorek żużlowiec GKM-u Grudziądz Nicki Pedersen poinformował w mediach społecznościowych, że jest zakażony koronawirusem. Z powodu pandemii przełożono start ligi. Kluby na razie mają za co żyć, bo otrzymały pierwszą transzę umów telewizyjnej i sponsorskiej, ale wszyscy z obawą spoglądają w przyszłość i wyczekują powrotu do normalności.

Julia Chomska to ceniona psycholog sportowa i trenerka mentalna, która związana jest ze Stalą Gorzów od kilku lat. Prywatnie jest córką Stanisława Chomskiego, trenera klubu.

Tomasz Gollob i Bartosz Zmarzlik - wyjawiamy tajemnice współpracy dwóch mistrzów

Gdy żużlowcy z Gorzowa Wielkopolskiego zdobyli w 2016 roku tytuł Drużynowego Mistrza Polski, zaprosili panią psycholog na podium, w podziękowaniu za jej pracę z zespołem.

- Jeśli chłopcy uważają, że mam udział w tym złocie Stali, to jest to dla mnie największa nagroda – opowiadała wtedy „Super Expressowi”.

QUIZ o Bartoszu Zmarzliku. 10/10? To praktycznie niemożliwe...

Najnowsze