Michael Schumacher, Jean Todt

i

Autor: East News

Życie legendy F1

Poruszające wyznanie przyjaciela Michaela Schumachera. Przemówił prosto z serca, każdy chciałby to usłyszeć

2022-09-01 14:52

Fani Michaela Schumachera nie mają zbyt wiele informacji na temat stanu zdrowia swojego idola po fatalnym wypadku z 2013 roku. Jedynie najbliżsi wiedzą, jak wygląda życie legendarnego kierowcy. Do tego grona należy Jean Todt, który jest prawdziwym przyjacielem rodziny. Były szef Schumachera zdobył się ostatnio na poruszające wyznanie. Przemówił prosto z serca, takie słowa chciałby usłyszeć każdy.

Aż trudno uwierzyć, że od feralnego wypadku Schumachera podczas jazdy na nartach w Alpach minęło już prawie 9 lat. Pod koniec 2013 r. fani sportu na całym świecie modlili się o zdrowie legendarnego kierowcy, który walczył o życie. Na szczęście wygrał najważniejszy wyścig w swoim życiu, ale jego stan zdrowia jest wielką zagadką. Od tamtej pory Niemiec nie był widziany publicznie, a za rodzinne decyzje odpowiada jego żona - Corinna Schumacher. Wieloletnia małżonka siedmiokrotnego mistrza świata Formuły 1 decyduje m.in. o tym, kto może odwiedzić jej męża. 53-latka dba o prywatność ukochanego i nie pozwala informować mediów o jego zdrowiu. Kobieta bardzo mocno ograniczyła krąg osób mających dostęp do Schumachera. W tym wąskim gronie znajduje się Jean Todt, który regularnie widuje się z byłym podopiecznym.

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego na rajskich wakacjach z kierowcą F1! Piękna Sandra Dziwiszek chwali się zdjęciami

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Poruszające wyznanie przyjaciela Michaela Schumachera. Przemówił prosto z serca

Francuz przez lata współpracował z Niemcem w barwach Ferrari. To właśnie ten duet doprowadził do odbudowy włoskiej stajni. Legendarna ekipa zdominowała rywalizację w Formule 1 na początku XXI wieku, a relacje Todta i Schumachera stały się wyjątkowe. Widać to zwłaszcza po wypadku 53-latka. Były szef regularnie odwiedza przyjaciela i jego rodzinę i mocno ją wspiera. 76-latek jest jedną z niewielu osób, która wie, co słychać u wybitnego kierowcy. Ostatnio Todt przemówił prosto z serca i zdobył się na poruszające wyznanie.

Lewis Hamilton miał straszne dzieciństwo. Miał być prześladowany, znęcali się nad nim nawet nauczyciele

Robert Burneika miał poważny wypadek w Warszawie! Całkowicie skasował auto

Dopóki jestem na tym świecie, zawsze będę ich odwiedzał. Czasem widujemy się trzy razy w tygodniu, a czasem nie widzimy się przez cały miesiąc. To moi przyjaciele i jesteśmy w stałym kontakcie. Cokolwiek mogę zrobić dla rodziny Schumacherów, zrobię to - wyznał Francuz w rozmowie z "Bildem". - Bardzo się cieszę, że pamięć o Michaelu jest żywa nie tylko w Niemczech, ale też w innych krajach. Ludzie często pytają mnie o Michaela i mogę ich zapewnić, że jest w najlepszych rękach - dodał. 

Sonda
Interesujesz się Formułą 1?
Najnowsze