Przygotowali Robertowi Kubicy SŁODKĄ NIESPODZIANKĘ. Jego reakcja zaskakuje! [WIDEO]

2020-02-20 13:48 MSo
Robert Kubica
Autor: EastNews Robert Kubica

20 lutego obchodzimy Tłusty Czwartek! Nawet najwięksi sportowcy pozwalają się na chwilę pokusić słodyczami. Odrobina lukru na pączku lub cukru pudru na faworkach nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Niespodziankę od sponsora tytularnego Alfa Romeo Racing ORLEN otrzymał Robert Kubica. Koncern paliwowy zaproponował mu całą paczkę faworków. Jak zareagował polski mistrz kierownicy?

Trwają przedsezonowe testy Formuły 1 w Barcelonie. Pierwszego dnia na torze Robert Kubica sprawdzał nowy bolid Alfa Romeo Racing ORLEN. Polak nie tracił zbyt wiele czasu nawet do czołówki, nie mówiąc już o konkurencyjnych bolidach. To dobry znak dla zespołu, który dopiero pierwszy raz testował pojazd w warunkach bojowych.

Robert Kubica w czwartek do bolidu już nie wsiądzie, ale i tak pojawił się na torze w Barcelonie. Tam nie tylko wspiera cały szwajcarsko-włoski team swoją wielką wiedzą, ale również doskonałym humorem. PKN Orlen przygotował dla kierowców Alfy Romeo niespodziankę.

Każdy z zawodników otrzymał od polskiego potentata paliwowego paczkę z faworkami. Reakcja Roberta Kubicy uchwycona przez kamerę sponsora zaskoczyła. Polak przyznał z uśmiechem na twarzy, że średnio lubi niespodzianki, a po zobaczeniu faworków ucieszył się, ale przyznał, że te... mają zbyt dużo tłuszczu!

Jak Polak ocenił swój pierwszy dzień ścigania się w barwach nowego teamu i bolid C39? - Jesteśmy w trakcie pierwszego dnia, a ja już po pierwszych jazdach, pierwszych kilometrach nowego bolidu. Jak większość kibiców zapewne wie, jest to szczególny dzień, bo jako pierwszy miałem okazję wyjechać nowym bolidem tutaj w Barcelonie. Pierwsze wrażenia są pozytywne. Oczywiście dużo rzeczy będzie do sprawdzenia i przetestowania jeszcze w trakcie tego i przyszłego tygodnia - powiedział na wideo opublikowanym na twitterowym profilu ORLEN Team.