Reprezentant Polski przeżył prawdziwy koszmar! Kibole grozili mu nożem, chcieli połamać kości i wybić zęby

Gleb Czugunow zaatakowany we Wrocławiu
Autor: Instagram/ shella_whatisthat Gleb Czugunow zaatakowany we Wrocławiu

Nie jest żadną tajemnicą, że środowiska kibicowskie nie przepadają za fanami i zawodnikami innych klubów, nawet jeśli w grę wchodzi inna dyscyplina sportowa. O tym, że we Wrocławiu nie wszyscy są jego fanami, przekonał się dotkliwie Gleb Czugunow, żużlowiec Sparty Wrocław, który przeżył prawdziwe chwile grozy. Kibice Śląska Wrocław mieli grozić mu nożem, a także straszyć połamaniem kończyn i wybiciem zębów.

Bycie sportowcem nie jest usłane różami, a wiele osób może nie darzyć kogoś sympatią tylko dlatego, że uprawia inny sport lub reprezentuje konkretne barwy. O tym, że fani żużla i piłki nożnej we Wrocławiu nie są za pan brat, dotkliwie przekonał się Gleb Czugunow, który wyznał na Istagramie, że został napadnięty przez kibiców Śląska Wrocław tylko dlatego, że pojawił się w "złej" części miasta. Nagranie jednak szybko zniknęło z sieci. - We Wrocławiu, blisko ulicy Pobożnego, szedł duży, wielki pan. Złapał mnie za gardło i podniósł, miał przy sobie nóż. Powiedział, że wszedłem na terytorium piłkarskiego Śląska Wrocław i że nas żużlowców to on będzie rozp******** - wyznał roztrzęsiony reprezentant Polski cytowany przez "WP Sportowe Fakty". - Później przyszło jeszcze dwóch i powiedzieli, że jak jeszcze raz pojawię się swoim busem na ich dzielnicy, to będę połamany i bez zębów - relacjonował dalej Czugunow.

Czugunow napadnięty we Wrocławiu przed kiboli

Po wszystkim żużlowiec Sparty Wrocław szybko zaczął działać i postanowił diametralnie zmienić swoje dotychczasowe życie, zatrudniając swojego prywatnego ochroniarza, zamieszczając ogłoszenie na swoich profilach w mediach społecznościowych. Fani sporowca nie mogli uwierzyć w to, co stało się na jednej z wrocławskich ulic i zaczęli współczuć Czugunowowi w komentarza. 

Nie żyje znakomity polski rajdowiec, był mistrzem Polski. Oprócz rajdów miał jeszcze inną, wielką pasję

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Kluby milczą w sprawie Czugunowa

Atak na Gleba Czugunowa miał nastąpić w sobotni wieczór 15 maja. Jak na razie WTS Sparta Wrocław nie odniosła się do sprawy oraz nie wystosowała żadnego oświadczenia w tej sprawie, podobnie jak Śląsk Wrocław. Najbliższą okazją do tego będzie kolejny mecz ligowy Sparty, który odbędzie się już dzisiaj, w niedzielę 16 maja. Ekipa z Dolnego Śląska zmierzy się na własnym obiekcie z liderem Ekstraligi,  Stalą Gorzów Wielkopolski.

Motocykl wystrzelił mu jak z katapulty! "Schowałem się pod bandę i..."

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze