Robert Kubica będzie się woził prawdziwym CACKIEM! Alfa Romeo zaprezentowała nowy bolid [ZDJECIA]

2021-02-22 12:28 ŁOLI
Robert Kubica
Autor: East News

Nowy sezon Formuły 1 zbliża się wielkimi krokami i po tym, jak wszystkie zespoły ogłosiły już swoich kierowców na nadchodzące miesiące, przyszedł czas na zaprezentowanie bolidów, jakie wyjadą na tory za kilka tygodni. Alfa Romeo, której barwy reprezentuje Robert Kubica, zdecydowała się zaprezentować swój nowy bolid Alfa Romeo Racing ORLEN C41 w Teatrze Wielkim w Warszawie. Zobaczcie za sterami jakiego potwora zasiądzie legendarny polski kierowca.

Już za kilka tygodni kierowcy Formuły 1 powrócą na tory całego świata, aby ponownie walczyć o miano tego najlepszego. Wszystkie drużyny potwierdził już swoje składy i teraz przyszedł czas na przygotowanie się do rozpoczęcie sezonu 2021. Polscy kibice polskich sportów motorowych wciąż będą mieli okazję śledzić poczynania w F1 Roberta Kubicy, który w tym roku w dalszym ciągu współpracować będzie z zespołem Alfa Romeo Racing ORLEN. Zespół F1 na nieco ponad miesiąc przed rozpoczęciem sezonu zdecydował się zaprezentować swój nowy bolid, C41 w Teatrze Wielkim w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział nie tylko dyrektorzy Alfy Romeo, ale również kierowcy, w składzie Kimi Raikkonen, Antonio Giovinazzi oraz Robert Kubica. Zobaczcie jak prezentuje się nowy nowym Roberta Kubicy w naszej galerii zdjęć poniżej! 

CZYTAJ TAKŻE: Wyczyn Piotr Żyła wprawił w OSŁUPIENIE Marcina Gortata. To WIDEO stało się prawdziwym HITEM

Prezentacja nowego bolidu Alfy Romeo wzbudzała spore zainteresowanie fanów sportów motorowych jeszcze na długo przez samym wydarzeniem. Model C41, według Włochów, ma być rozwinięciem oglądanego przez nas jeszcze niedawno modelu C39. Jedną z poważniejszych zmian ma być kształt "nosa" bolidu, który będzie węższy, przez co będzie bardziej przypominał ten znany z pojazdów Mercedesa. 

Sprawdź: Marta Linkiewicz przeżyła prawdziwy KOSZMAR. Ludzie grozili jej ŚMIERCIĄ, wstrząsające fakty

Najnowsze