Robert Kubica podskoczy w EKSTAZIE! DTM opublikowało wspaniałą informację

2020-05-20 14:36 JWa
Robert Kubica
Autor: EastNews Robert Kubica

Robert Kubica w sezonie 2020 miał łączyć funkcję kierowcy testowego zespołu Formuły 1 Alfa Romeo Racing Orlen i zawodnika serii DTM ekipy Orlen Team ART. Na razie jednak krakowianin nie mógł zaprezentować umiejętności z powodu pandemii koronawirusa. Spragniony rywalizacji Polak musiał więc z wielką radością przyjąć wiadomość organizatorów DTM z środy.

Sezon 2020 prestiżowej serii wyścigowej DTM miał rozpocząć się od zawodów na belgijskim torze Zolder w końcówce kwietnia. Z powodu pandemii koronawirusa niestety zawodów tych nie udało się przeprowadzić, a kibice w niepewności czekali na jakiekolwiek informacje. W najgorszym scenariuszu dopuszczali do siebie myśl o całkowitym anulowaniu sezonu. Teraz jednak wiemy, że tak źle nie będzie. W środę na Twitterze DTM pojawiła się informacja o pierwszych oficjalnych przygotowaniach do ścigania się w tym roku!

Robert Kubica przez lata miał z tym problem. "W wypadku ucierpiała nie tylko moja ręka" [WIDEO]

Robert Kubica z Orlen Team ART i inni zawodnicy ze stawki w dniach 8-11 czerwca dostaną możliwość oficjalnego przetestowania swoich maszyn. Kierowcy pojawią się na torze Nurburgring. Informacja ta została już oficjalnie potwierdzona i fani mogą odetchnąć z ulgą. Wygląda bowiem na to, że sezon 2020 w sportach motorowych wcale nie jest stracony!

Robert Kubica powiedział, ile ma centymetrów. Po latach wyszło, że SKŁAMAŁ

Organizatorzy serii DTM rozważają teraz różne możliwości przebudowania terminarza. Rozmowy są na zaawansowanym poziomie i w najbliższych dniach możemy spodziewać się nowych dat zawodów. Najprawdopodobniej wszystkie wyścigi odbędą się bez udziału publiczności i dziennikarzy. Fanom Roberta Kubicy pozostanie więc śledzenie jego poczynań w telewizji.

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj