Tomasz Gollob był w WIELKIM niebezpieczeństwie. Bardzo się o niego obawiano

2020-11-16 14:07 kkn
Tomasz Gollob
Autor: Cyfra Sport Tomasz Gollob

Coraz większa liczba osób przekonuje się, że pandemia koronawirusa to nie są żarty, ani nic wymyślonego. Codziennie przybywa kilkadziesiąt tysięcy nowych przypadków zakażeń, a wśród osób, które musiały zmagać się z tym niebezpiecznym patogenem był legendarny polski żużlowiec, Tomasz Gollob. Teraz docierają pozytywne wiadomości o stanie jego zdrowia.

Skala drugiej fali pandemii koronawirusa może naprawdę przerażać. Tylko w Polsce lawinowo przybywa nowych przypadków, co jest fatalną wiadomością dla służby zdrowia, która ma coraz większe problemy z wydolnością. Narażone na poważne konsekwencje zarażenia są przede wszystkim osoby starsze i zmagające się z innymi chorobami. Koronawirus doprowadził w Polsce do śmierci ponad 10 tysięcy osób.

Robert Kubica namawiany na SENSACYJNY POWRÓT! Sam to potwierdził

Jan Tomaszewski bez litości: Brzęczek jest do zwolnienia! | Futbologia

Dlatego też z dużym niepokojem przyjęto wiadomość, która pojawiła się kilka dni temu, że zarażony koronawirusem jest Tomasz Gollob. Legenda polskiego żużla od wielu lat zmaga się z mnóstwem innych dolegliwości po dramatycznym wypadku i bez wątpienia 49-latek znajdował się w grupie ryzyka.

Zmarzlik dosiadł POTWORNEJ maszyny. To monstrum ciężko opanować

W rozmowie z portalem SportoweFakty WP wyznał, że chorobę znosił ciężko. Zmagał się z bardzo wysoką gorączką i bólami. Na szczęście organizm Golloba uporał się z ciężkim patogenem. A poinformował o tym dziennikarz Canal+ Marcin Majewski. - Tomek Gollob wygrał z koronawirusem - napisał reporter na Twitterze.

Najnowsze