Znicz, świeczka

i

Autor: Pixabay

Tragedia na torze

Tragedia na torze! Nie żyje 24-letni Leon Langstadtler. Zginął podczas rywalizacji na Superbikach

2022-09-24 12:08

Do tragicznego wypadku doszło na legendarnym torze w Hockenheim. 24-letni Leon Langstadtler upadł podczas treningu w rywalizacji IDM Superbike. Zginął po wypadku, w którym wjechał w niego kolejny zawodnik. Niestety, zawodnik umarł na miejscu. Jego życia nie udało się uratować.

Leon Langstadtler był jednym z zawodników serii IDM Superbike. Motocykliści pojawili się w ten weekend na torze Hockenheimring, by rywalizować o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw Niemiec. Leon Langstadtler znalazł się na drugim okrążeniu drugiego treningu, gdy nagle doszło do tragedii. Zawodnik upadł na asfalt. Niestety, stało się tuż przed szybkim zakrętem, w który zawodnicy wjeżdżają około 200 kilometrów na godzinę.

Były wojownik UFC zmarł na raka. Elias Theodorou miał tylko 34 lata, walczył o dostęp do legalnej marihuany

Tragedia na torze. Nie żyje 24-letni Langstadtler

Motocyklista został potrącony przez kolejnego zawodnika, którym był Daniel Kirchhoff. Niestety, 34-latek nie miał żadnych szans uniknąć podnoszącego się rywala i wpadł z niego z wielką prędkością.

Służby porządkowe popędziły w stronę motocyklisty momentalnie. Rozpoczęła się resuscytacja, ale nie przyniosła pożądanego efektu. 24-letni Leon Langstadtler zginął na miejscu, choć na miejscu szybko pojawiła się także karetka i helikopter ratunkowy.

Sonda
Czy jesteś fanem wyścigów motocyklowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze