Williams zachował się PERFIDNIE względem Kubicy. To cios poniżej pasa i skandal!

2020-03-25 15:08 MD
Robert Kubica, Williams
Autor: East News Robert Kubica

Niemal wszystkie rozgrywki sportowe na świecie tkwią w stanie zawieszenia i oczekiwania na to, jak rozwinie się sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Dotyczy to także Formuły 1, która nie wystartowała z sezonem 2020. Poszczególne teamy umilają czas swoich kibicom różnymi zabawami w Internecie. Dotyczy to także Williamsa, który jednak nie zachował się najprzyjemniej w stosunku do Roberta Kubicy.

Gdyby obyło się bez przeszków, to sezon 2020 Formuły 1 wystartowałby w weekend 13-15 marca od Grand Prix Australii. Szalejąca fala zarażeń koronawirusem sprawiła jednak, że kierowcy nie byli w stanie stoczyć zmagań w odległym od Polski kraju. Stało się też jasne, że żadne pojedynki nie odbędą się w najbliższych tygodniach. Musi bowiem upłynąć nieco czasu, zanim sytuacja na świecie ustabilizuje się na tyle, by kierowcy dalej mogli się ścigać.

Robert Kubica pokazał swoje auto w DTM

Kluby sportowe, oficjalne rozgrywki czy właśnie teamy Formuły 1 wykorzystują ten przestój, aby swoim fanom zapewnić nieco rozrywki przynajmniej w sieci. Brytyjski zespół Williams postanowił, że zaproponuje swoim kibicom zabawę w wybór najlepszego kierowcy w swojej historii. Niestety, w gronie tym zabrakło Roberta Kubicy, który w sezonie 2019 związany był z brytyjską ekipą w charakterze kierowcy startowego. Rozstał się z nią jednak w nie najlepszych okolicznościach po roku powodującym zdecydowanie bardziej frustrację niż radość.

Kibice mogą oddawać swoje głosy za pośrednictwem Twittera i w ten sposób rozstrzygać kolejne "pojedynki" pomiędzy kierowcami, którzy niegdyś reprezentowali barwy Williamsa.

Co ciekawe, oprócz Kubicy pominięto także drużynowego kolegę Polaka z poprzedniego sezonu - George'a Russella.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze