Sandra Zmarzlik, Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Instagram/ sandrax94 Sandra Zmarzlik, Bartosz Zmarzlik

wyznała to publicznie

Żona Bartosza Zmarzlika nie mogła dłużej tego dusić w sobie! Aż łza się w oku kręci, publicznie powiedziała o wszystkim

2023-10-02 9:58

Po ostatnim Grand Prix w Toruniu, podczas którego Bartosz Zmarzlik wywalczył czwarty indywidualny tytuł mistrza świata i po raz kolejny udowodnił, że zalicza się do grona najwybitniejszych zawodników na świecie, jego rodzina i bliscy mogli pękać z dumy. Swoją wielką radość potwierdziła także jego żona Sandra, która zdecydowała się na ważny wpis w mediach społecznościowych.

Ostatnie dni były bez dwóch zdań wyjątkowe dla Bartosza Zmarzlika, który nie dał szans konkurencji podczas Grand Prix w Toruniu i niczym strzała pognał do mety po swój czwarty indywidualny tytuł mistrza świata. Kiedy już jeden z najwybitniejszych żużlowców nie tylko w Polsce, ale i na świecie zapewnił sobie kolejną koronę, jego rodzina i najbliżsi, a także kibice mogli czuć niezwykłą radość i dumę. Nieco więcej o swoich przemyśleniach i emocjach postanowiła napisać żona Bartosza Zmarzlika, która przelała na klawiaturę bardzo ważne słowa odnoszące się do jej męża. 

Aż łza się w oku kręci po publicznym wyznaniu żony Bartosza Zmarzlika. Nie mogła dusić tego dłużej w sobie

Sandra Zmarzlik już w przeszłości potrafiła zaskakiwać fanów, kiedy dzięki niej na światło dzienne wychodziły fakty z prywatnego życia czterokrotnego mistrza świata. Tym razem postanowiła napisać o tym, jak bardzo jest dumna ze swojego małżonka oraz o tym, że jeszcze kilkanaście lat temu nie była świadoma tego, na co tak naprawdę stać Bartosza Zmarzlika. 

Żona Bartosza Zmarzlika nie mogła dłużej tego dusić w sobie! Aż łza się w oku kręci, publicznie powiedziała o wszystkim

- Gdyby 12 lat temu, ktoś powiedział mi, że będę żyć u boku tak „wielkiego” człowieka - nie uwierzyłabym. Za to dziś wierzę, że będzie jeszcze większy! Mój mąż ❤️ DUUUMNA 🥹 - napisała pod wspólnym zdjęciem Sandra Zmarzlik ciesząca się z kolejnego wielkiego sukcesu jej małżonka. 

Bartosz Zmarzlik QUIZ. Jak dobrze znasz mistrza świata? 9/10 to obowiązek każdego kibica!

Pytanie 1 z 10
W jakim klubie występuje Bartosz Zmarzlik?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze