Adam Kownacki jak Pablo Escobar. Polski bokser nawiązał do słynnego mema [ZDJĘCIE]

2020-03-25 12:31 MC
Adam Kownacki
Autor: East News Adam Kownacki

Adam Kownacki chciałby zrewanżować się Robertowi Heleniusowi za niespodziewaną porażkę z marca tego roku. Błysnął przy tym poczuciem humoru, wykorzystując słynny mem z serialowym Pablo Escobarem. Internauci docenili żart Kownackiego.

Adam Kownacki jeszcze do niedawna zajmował czołowe miejsca w rankingach czterech najbardziej prestiżowych federacji, czyli WBC, WBA, IBF i WBO. Porażka z Heleniusem radykalnie zmieniła jego sytuację. W konsekwencji wypadł z czołowej "15" WBC, IBF i WBO. W tym momencie najwyżej notowany jest w WBA, gdzie zajmuje czwarte miejsce.

Adam Kownacki: Przed KORONAWIRUSEM schowałem się w górach

"Babyface" mimo tego nie traci dobrego humoru i wierzy, że karta się odwróci. "Kiedy usuwają Ciebie ze wszystkich rankingów, a ty się zastanawiasz, jak dorwać Heleniusa..." - napisał w mediach społecznościowych, nawiązując do słynnego mema z serialowym Pablo Escobarem.

Kownacki i Helenius spotkali się 7 marca w Barclays Center. Polak był faworytem, jednak rywal go zaskoczył i znokautował w czwartej rundzie. Dla Kownackiego była to pierwsza porażka na zawodowych ringach.

Adam Kownacki: Moja DUMA została ZRANIONA | Andrzej Kostyra

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze