Adam Kownacki ZDRADZIŁ co powiedział mu Tyson Fury. Padły ważne słowa | Andrzej Kostyra

2021-06-21 18:01
Adam Kownacki wyznał co usłyszał od Fury'ego
Autor: SE Adam Kownacki wyznał co usłyszał od Fury'ego

Adam Kownacki to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich pięściarzy, co niejednokrotnie udowadniał na światowych ringach. Łomżanin szykuje się już do kolejnego starcia w swojej karierze, jednak znalazł trochę czasu, aby porozmawiać z Andrzejem Kostyrą i odpowiedzieć na nurtujące go pytania. Przy okazji Kownacki stwierdził, co w przeszłości usłyszał od Tysona Fury'ego. Jak się okazuje, Brytyjczyk bardzo ceni pracę naszego rodaka.

Pomimo przygotowań do kolejnej walki w swojej karierze, Adam Kownacki znalazł czas, aby porozmawiać z Andrzejem Kostyrą. Jeden z najlepszych polskich pięściarzy, który do tej pory wygrał 20 z 21. walk zdradził nie tylko jak przygotowuje się do kolejnej walki, ale także jakie ma plany na przyszłość i przede wszystkim co usłyszał od Tysona Fury'ego który dla wielu kibiców jest obecnie najlepszym pięściarze na świecie. Okazuje się, że Brytyjczyk bardzo ceni naszego rodaka i ma nadzieję, że kiedyś spotkają się oni w ringu. - Mówił Adam, trzymaj się wagi… kibice gadają i gadają, a ty masz swoje zrobić. Naprawdę świetnie boksujesz – wyznał Adam Kownacki z rozmowie z Andrzejem Kostyrą. - Pamiętam właśnie, jak walczyłem przed jego main eventem i mówił mi dobrze walczyłeś, byłeś duży i wszystko było dobrze, więc nie przejmuj się wagą, rób to, co robisz najlepiej i trzymam kciuki, może się kiedyś zobaczymy w ringu - skwitował. Zobaczcie całą rozmowę z Adamem Kownackim w naszym materiale wideo, który znajduje się poniżej! 

Krzysztof Włodarczyk znów pójdzie siedzieć?! Kolejny wyrok, kara pozbawienia wolności! [TYLKO U NAS]

Adam Kownacki zdradził co powiedział mu Tyson Fury | Andrzej Kostyra
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze