Albert Sosnowski wróci na ring? "Został pewien niedosyt"

2020-05-22 15:19 MC
Albert Sosnowski
Autor: Cyfrasport Albert Sosnowski

Były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej federacji WBC Albert Sosnowski nie wykluczył, że jeszcze pojawi się w ringu. Warunkiem jest odpowiednia oferta. "Dragon" chciałby zakończyć karierę, mając na swoim koncie pięćdziesiąt zwycięstw na zawodowych ringach.

Albert Sosnowski ostatnią z dotychczasowych walk stoczył 9 września 2017 roku, przegrywając przez nokaut w pierwszej rundzie z Łukaszem Różańskim. W związku z tym jego bilans wynosi 49 zwycięstw, dziewięć porażek i dwa remisy. Być może jeszcze raz wejdzie do ringu, by postarać się o 50. wygraną.

Mariusz Wach zdradził, kiedy chciałby ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ [WIDEO]

- Został pewien niedosyt, że w takim stylu pożegnałem się z ringiem zawodowym, brakuje mi jednej wygranej do pięćdziesięciu zwycięstw w boksie zawodowym, chodzi po głowie taka myśl, że może by tak wrócić na jeszcze jedną walkę. Podobnie było przed pojedynkiem w 2017 roku, wtedy też dwa lata wcześniej się żegnałem, a potem wróciłem (...) - powiedział w rozmowie z Interią "Dragon", który cała czas trenuje.

Artur Szpilka ma PIĘKNĄ siostrę! Jest do niego podobna? [ZDJĘCIA]

- Jaka ewentualnie oferta mogłaby mnie skusić do powrotu do ringu? To trudne pytanie, oczywiście jest to temat do przemyślenia, ale na razie ofert nie ma, więc nie skupiam się na robieniu sobie wizji, jak ta oferta mogłaby wyglądać. Staram się ten rozdział zamknąć, cały czas pali się jednak światełko, że może by tak jeszcze spróbować pożegnać się jednym zwycięstwem? - dodał.

Były trener Krzysztofa Włodarczyka: Tak zawziętego CHAMA nigdy nie znałem [WIDEO]

Sosnowski to były mistrz Europy EBU i pretendent to mistrzostwa świata WBC. W 2010 roku w walce o ten drugi tytuł przegrał z Witalijem Kliczką. W trakcie kariery pojedynkował się m.in. z Wojciechem Bartnikiem, Francesco Pianetą, Alexandrem Dimitrenko, Kevinem Johnsonem, Marcinem Rekowskim i Andrzejem Wawrzykiem.

Albert Sosnowski chce wrócić na RING. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj