Artur Szpilka ma PIĘKNĄ siostrę! Jest do niego podobna? [ZDJĘCIA]

2020-05-21 19:01 MSo
Ania Szpilka
Autor: Instagram / ania.szpilka Ania Szpilka

Polski bokser nie ma dość! Życie nauczyło Artura Szpilkę walczenia o swoje i niepoddawania się. "Szpila", mimo kontrowersyjnego zwycięstwa z Siergiejem Radczenką, planuje toczyć kolejne pojedynki. Z pewnością wspiera go w tym nie tylko jego ukochana Kamila Wybrańczyk, ale z pewnością także siostra, Anna Szpilka oraz reszta rodzeństwa.

Niewiele osób wie, że Artur Szpilka jest jednym z pięciu rodzeństwa! Polski pięściarz ma dwie siostry i dwójkę braci. Co prawda, nie chwali się nimi zbyt często w mediach społecznościowych, ale ci z pewnością wspierają go z całych sił. Jego siostra Ania jest bardzo aktywna w social-mediach. Na Instagramie opisuje się jako osoba uwielbiająca tatuaże i make-up. Widać to po jej zdjęciach - wiele z nich prezentuje różne makijaże oraz malunki na jej ciele.

Znany zawodnik może stracić oko po walce! DRASTYCZNE WIDEO wyciekło do sieci

Wśród 63 fotografii jest także jedno zdjęcie z bratem. Jak informuje portal SportoweFakty.wp.pl, Anna Szpilka na co dzień mieszka w Belfaście. Wychowuje jedną córkę! Czy siostra "Szpili" jest do niego podobna? Oceńcie sami!

Najnowsze